YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  İş güvenliği nedir?

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2267
  Paylaşım Gücü: : 6837
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  İş güvenliği nedir? Empty İş güvenliği nedir?

  Mesaj  nullsix Bir Çarş. Ara. 14, 2016 7:06 pm

  İş güvenliği nedir?

  İş güvenliği, şirket çalışanlarının daha güvenli bir ortamda işlerini yapması adına alınması gereken önlemlerdir. İş yerlerine atanacak iş güvenliği uzmanları bu önlemleri alır ve iş yeri çalışanları, çok daha sağlıklı bir ortamda görevlerini yerine getirir. İş kazaları ya da meslek hastalıkları gibi problemlerin en az seviyeye çekilmesi için iş güvenliği ile iş sağlığı hizmetlerinden yararlanılması gerekir. Güvenç OSGB adı altında faaliyet gösteren firma, müşterilerine en iyi iş güvenliği hizmetini sunmaktadır.

  Ankara OSGB kurumu olan Güvenç OSGB ile çalışanlar asla ve asla pişmanlık yaşamayacaktır. T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi) yetki belgesi ile ödüllendirilmiş Güvenç OSGB sayesinde, iş yerinizin güvenliği en iyi seviyeye kavuşacaktır. Çalışanlarınızın başına iş kazası ya da meslek hastalıkları gibi sorunlar gelsin istemiyor iseniz, siz de mutlaka Güvenç İş Sağlığı İş Güvenliği Müh. Dan. Hiz. Tic. Ltd. Şti. gibi başarılı firmalarla iş yapınız.

  Güvenç OSGB ile alakalı aklınıza takılan konular olur ise ya da firmanın sunduğu tüm hizmetleri yakından görmek istiyor iseniz, hemen http://guvencosgb.com içerisine bağlanabilirsiniz. Site üzerinden, Güvenç İş Sağlığı ve İş Güvenliği Firmasının iletişim kanallarını da öğrenebilecek ve firmaya kolayca ulaşabileceksiniz.

  İş güvenliği hizmeti satın alarak, siz de çalışanlarınızın sağlığı ve güvenliği için çok önemli bir adım atınız.

   Forum Saati Perş. Tem. 02, 2020 1:47 pm