YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Mope.io - Slither.io - Agar.io oyunları ve fazlası - Mopeiohack.com

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2274
  Paylaşım Gücü: : 6858
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Mope.io - Slither.io - Agar.io oyunları ve fazlası - Mopeiohack.com Empty Mope.io - Slither.io - Agar.io oyunları ve fazlası - Mopeiohack.com

  Mesaj  nullsix Bir Ptsi Ara. 26, 2016 9:49 pm

  Domain adı : Mopeiohack.com

  İçerik-Başlık : Mope.io - Slither.io - Agar.io oyunları ve fazlası - Mopeiohack.com

  Site Kuruluş Tarihi : Kasım 2016

  Tanıtım, Açıklama : Mopeiohack.com adı altında faaaliyetlerine başlayan internet sitesine hoşgeldiniz. Site aracılığı ile; mope.io , slither.io, agar.io ve daha pek çok .io oyununu keyifle oynayabilirsiniz.

  Mopeiohack.com isimli web sitesi sayesinde, hem her türlü .io oyununu oynama fırsatı bulabilecek, hem de bu .io oyunlar ile ilgili çok önemli bilgiler toplayabileceksiniz.

  Sitede yer alan slither.io play bölümüne girenler, buradan slither.io adlı oyunu tamamen ücretsiz bir şekilde oynamaya başlayabilir. Slither.io dediğimiz oyunda, herkes yılana benzer bir karakteri temsil etmektedir. Bu yılanı kontrol ederek, etrafınızdaki yılanların size çarpmasını sağlamak, oyundaki temel amacınızdır. Eğer herhangi bir yılan, kafasıyla sizin gövdenize çarpar ise, o yılan anında ölür. Ve yılanın ölüsünü etraftan toplayarak, puanınıza puan, gücünüze güç katabilirsiniz.

  Mope.io hack isimli web adresi sayesinde, yukarıda bahsetmiş olduğumuz slither.io oyununu keyifle oynadıktan sonra, diğer .io uzantılı tüm oyunları da deneyebileceksiniz.

  Tüm site ziyaretçilerine iyi eğlenceler dileriz.

   Forum Saati Salı Tem. 14, 2020 4:32 pm