YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Maltepe Halı, Yatak ve Koltuk Yıkama Firması - Maltepekoltukyikama.com

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2272
  Paylaşım Gücü: : 6852
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Maltepe Halı, Yatak ve Koltuk Yıkama Firması - Maltepekoltukyikama.com Empty Maltepe Halı, Yatak ve Koltuk Yıkama Firması - Maltepekoltukyikama.com

  Mesaj  nullsix Bir Salı Ocak 03, 2017 6:40 pm

  Site Adı : Maltepekoltukyikama.com

  Site Konusu : Maltepe Halı, Yatak ve Koltuk Yıkama Firması - Maltepekoltukyikama.com

  Firma Kuruluş senesi : 2011

  Site Tanıtım Mesajı : Maltepekoltukyikama.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet sitesine hoşgeldiniz. Site aracılığı ile, başta koltuk yıkama olmak üzere, halı yıkama ve yatak yıkama hizmetleri ile alakalı bilgiler alabilirsiniz.

  Maltepe Halı, Yatak ve Koltuk Yıkama Firması - Maltepekoltukyikama.com Box2_m_32

  Maltepe ve çevre ilçelerde koltuğunuzu, halınızı ya da yatağınızı en kusursuz şekilde yıkatmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey, maltepekoltukyikama.com adresi içerisine girmek olmalıdır. Bu site üzer,nden firma yetkilileri ile irtibat kurabilecek ve Maltepe Koltuk Yıkama hizmet taleplerinizi kolayca iletebileceksiniz.

  Maltepe Halı, Yatak ve Koltuk Yıkama Firması - Maltepekoltukyikama.com Box1_m_33

  Maltepe Halı Yıkama ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için, 0507 033 41 21 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Telefon vasıtasıyla hizmet taleplerinizi iletmeniz akabinde, uzman yıkama ekibi adresinize kadar gelecektir.

  Maltepe Halı, Yatak ve Koltuk Yıkama Firması - Maltepekoltukyikama.com Box3_m_31

  İster evinize, ister villanıza, isterseniz de ofisinize, firma personellerini getirtebilir ve yerinde yıkama hizmeti satın alma fırsatı bulabilirsiniz.

  Hem ekonomik hem de kaliteli bir Maltepe Yatak Yıkama hizmeti almak istiyorsanız, hiç tereddüt dahi etmeden maltepekoltukyikama.com yetkililerine ulaşmalısınız.

  Koltuk, halı ve yatak yıkama hizmetleri için firma seçimi büyük önem arz etmektedir. Her koltuğun yapısı ve rengine göre, farklı bir temizlik metodu uygulanmalıdır. Bu bağlamda Maltepe Koltuk Yıkama firmasını tercih edenler, en doğru kararı vermiş olur. Firma ile çalışan müşteriler, koltuklarında ya da halılarında solma ve yıpranma gibi problemlere karşı da güvence altında olacaktır.

  Firma adresi : Bağlarbaşı Mahallesi İkinci İlkokul Caddesi Enveroğulları Ap. No:43/1-7 Maltepe - İstanbul

  Telefon Numarası : 0507 033 41 21

   Forum Saati Cuma Tem. 10, 2020 6:29 pm