YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Her ihtiyaca uygun duşakabin modelleri Eraydus.net adresinde!

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2267
  Paylaşım Gücü: : 6837
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Her ihtiyaca uygun duşakabin modelleri Eraydus.net adresinde! Empty Her ihtiyaca uygun duşakabin modelleri Eraydus.net adresinde!

  Mesaj  nullsix Bir Paz Ocak 08, 2017 9:15 pm

  Her ihtiyaca uygun duşakabin modelleri Eraydus.net adresinde!

  Banyolarımızın vazgeçilmez unsuru olan duşakabin , elbette kendi içerisinde pek çok sınıfa ayrılmaktadır. Bu sayfamızda sizlere özelliklerine göre duşakabin çeşitlerini anlatacağız. Firmamız duşakabin Ankara imalatçıları içerisindeki sarsılmaz konumu ile, aşağıdaki tüm duşakabin ürünlerini üretmektedir.

  Cam Duşakabinler

  İsminden de anlaşılacağı gibi cam duşakabin, kabin yüzeyinin camdan imal edildiği türe verilen isimdir. Son derece şık ürünler olan cam duşakabin ürünleri, her tür kabine monte edilebilmektedir.

  Polistren Duşakabinler

  Bir plastik türü olan ve oldukça uzun ömürlü bir malzeme olduğu bilinen polistrenden imal edilen duşakabin türüne, Polistren duşakabin denmektedir. Bu ürünün özelliği, ensek, kırılmaz ve ekonomik oluşudur. Pek çok duşakabin Ankara üreticisinin en çok pazarladığı ürünler bu türe dahildir.

  Menteşeli Duşakabinler

  Sürgülü olmayan ve genellikle cam duşakabin türleri için uygulanan menteşeli duşakabin türleri, lüks imalat teknolojisine sahip evler için biçilmiş kaftandır. Çok daha üst sınıf malzeme kullanılarak imal edilen bu ürünler, uzun yıllar güvenle kullanılabilir.

  Sürgülü Duşakabinler

  Geleneksel olarak duşakabin pazarının genelini kapsayan duşakabin türü olan sürgülü duşakabinler, polistren veya camdan imal edilebilmektedir. Firmamız, duşakabin Ankara pazarında en çok bu tip ürünlerin imalat ve satışını gerçekleştirmektedir.

  Küvetli Duşakabinler

  Küvetli banyolar için sonradan eklenebildiği gibi, küveti ile birlikte de üretilebilen küvetli duşakabin ürünleri, tercihen firmamız tarafından sizler için sağlanabilmektedir.

  Tekneli Duşakabinler

  Zemin üzerine belli bir yükselti içerisinde bir havuz teşkil edecek biçimde tekneleri olan duşakabinlere verilen isimdir. Modern banyoların büyük kısmında bu duşakabin kullanılmaktadır.

  Teknesiz Duşakabinler

  Banyonuzda tekne tercih etmezseniz, zeminden direkt uygulanabilecek duşakabin ürünleri de tercih edebilirsiniz. Bu ürün sadece kapakları olan herhangi bir teknesi olmayan duşakabin ürünü olacaktır.

  Compact Duşakabinler

  Sızdırmaz ve izole kabinler olan compact duşakabin ürünleri, kapsamlı özellikleri ile banyo işini bir seromoniye dönüştürürler. Masaj özellikli duşakabinlerden, içerisinde telefon, radyo ve televizyon olan duşakabinlere kadar pek çok çeşit mevcuttur. Hatta bu duşakabin ürünlerine jakuzi dahi entegre edilebilmeketedir.

  Siz de duşakabin ihtiyaçlarınızı karşılamak için bundan sonra www.eraydus.net adresine başvurabilirsiniz.

   Forum Saati Cuma Tem. 03, 2020 1:31 pm