YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Yün ve Akrilik Cami Halısı - Sonmezhali.com

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2274
  Paylaşım Gücü: : 6858
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Yün ve Akrilik Cami Halısı - Sonmezhali.com Empty Yün ve Akrilik Cami Halısı - Sonmezhali.com

  Mesaj  nullsix Bir Çarş. Şub. 08, 2017 9:08 pm

  Site İsmi : Sonmezhali.com

  Site Konusu : Yün ve Akrilik Cami Halısı - Sonmezhali.com

  Domain Kayıt Zamanı : Ocak 2017

  Firma ismi : Sönmez Halı

  Firma adresi : İsmail Özdağlar Sanayi Sitesi Demirci / Manisa

  Telefon numaraları : 0532 577 00 07 - 0539 834 00 77

  Yün ve Akrilik Cami Halısı - Sonmezhali.com Sonmezhali-4

  Cami Halısında kalitenin adresi

  Camiler ülkemizde hemen hemen her gün misafiri eksik olmayan mekanların başında gelmektedir. Bu sebep ile özellikle kış aylarında ısı yalıtımı amacı ile yerlerin kaliteli bir kumaştan yapılmış ısı kaybının önleyebilecek bir halı tercih edilmesi oldukça önemlidir. Cami halısı ile ilgili bir diğer özelik ise şüphesiz toz tutmayışı, kolay kirlenmemesidir. Günün hemen hemen her vaktinde birçok misafiri ağırlayan bu mekanlar kirlenmeye oldukça elverişli mekanlardır. Ancak gerek ibadetlerini yerine getirmek isteyen bireylerin ibadetlerinin hassasiyeti, gerek ise bireylerin sağlığı açısından ne kadar çok kişi tarafından ziyaret edilirse edilsin halılar kolay kirlenmemelidir. Bu sebep ile camilerde kullanılmak üzere halı seçimi yapmak oldukça önemli ve titizlik gerektiren bir iştir.

  Akrilik Cami Halılarının Özellikleri ve Fiyatları

  Halıların özellikleri ve farklılıkları kullanım alanlarına göre değişebilmektedir. Evlerde ve iş yerlerinde farklı türlerde halıların kullanılması için farklı amaçla kullanımlar büyük oranda etki etmektedir. Farklı alanlarda ve amaçlar ile yapılacak olan kullanımlar halıların farklı özelliklerinin olmasını etkilemektedir. Kullanım konusundaki farklılıklar halıların farklı türlerde olmasını sağlayabilmektedir. Bu farklı türler arasında yün halılar çok kullanılmaktadır. Ancak cami gibi alanlarda akrilik halı modelleri de çok kullanılabilmektedir. Akrilik Cami Halısı yün halıların özelliklerini taşıması yanında daha ekonomik yapılarda olmaktadır. Bu ekonomik tercihler özellikle akrilik halı türlerinin çok fazla tercih edilmesini sağlamaktadır. Özellikle camilerde bu halı türü çok fazla kullanılabilmektedir.

  Yün Camı Halısı

  Eskilerden günümüze kadar gelen halı dokumacılığı özellikle göçebe yaşayan Türk halkı için yıllardır hayatlarında önemli bir yere sahip olagelmiştir. Hala büyük önem taşımakta olan halılar sayesinde bir ev gözümüze tam anlamıyla yaşanılacak bir yuva olarak gözüküyor. Genel olarak halısız cami bulmayacağınız ülkemizde, halıların en kıdemlisi olan yün cami halısı ise diğer halılar arasında en kıymet verilen halıların başında gelmektedir. Bunun en büyük nedenlerinden biri de yün halılar elyaf halılar içinde en pahalı olan halılaradır. Bu yüzden de lüks halı veyahut da parça halılarda kullanılmaktadır. Yün elyaf genellikle yumuşaklık hissiyatı yaşattığından beğenilmektedir. Fakat yün bir halı satın alırken mutlaka dikkat edilmesi gereken bir nokta da halının yoğun olduğundan emin olunmasıdır.

  Yine en nitelikli elyaf olarak bilinen yün leke koruması konusunda performansı sağlıksız polyamid elyafa göre çok daha yüksektir.

  Engin Deneyim Ve Müşteri Memnuniyeti İle Öne Çıkan Firma: Sönmez Halı

  Sönmez Halı, cami, otel, yurt gibi ortak yaşam alanlarına uygun fiyatlar ve kaliteli çözümler ile halı yapan ve bu halıların ticari satış işlemlerini gerçekleştiren firmalardan bir tanesidir. Sektörde en önemli konulardan bir tanesi olan teknolojiyi takip etme etabını oldukça başarılı bir şekilde yapan firmanın, bu alanda rakiplerinden bir adım önde olduğundan bahsedilebilir.

   Forum Saati Ptsi Tem. 13, 2020 3:06 pm