YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Ozan Özolcay

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2267
  Paylaşım Gücü: : 6837
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Ozan Özolcay Empty Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Ozan Özolcay

  Mesaj  nullsix Bir Ptsi Şub. 27, 2017 6:40 pm

  Web Site İsmi : www.ozanozolcay.com.tr

  Site Başlığı : Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Ozan Özolcay

  Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Mart 2015

  Op. Dr. Ozan Özolcay hakkında : 1972 yılında Diyarbakır'da doğan Op. Dr. Ozan Özolcay, orta öğrenimini tamamladıktan sonra 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu ve hemen ardından 1996-2001 yılları arasında Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını tamamladı.

  2001-2006 yılları arasında İstinye Devlet Hastanesi'nde ve 2006-2008 yılları arasında Süleymaniye Kadın Hastalıkları ve Doğumevi'nde Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek ünitesinde görev yapan Özolcay, VKV Amerikan Hastanesi'nde aldığı Tüp Bebek sertifikasının ardından devlet görevinden ayrılarak 2008 yılında Tüpbebek ve Kadın Sağlığı Merkezi'nde çalışmaya başladı. 2012 yılına kadar çalıştığı kurumda hem Kadın Hastalıkları, hem de Tüp Bebek konusunda takip ettiği vakaların çalışmalarıyla bu konuda tecrübe ve bilgisini arttırdı. 2013-2014 yılları arasında İstanbul Cerrahi Hastanesi Tüp Bebek ünitesinde görev yapan Op. Dr. Ozan Özolcay çalışmalarına ART kadın sağlığı merkezinde devam etmektedir.

  Site Tanıtımı : Bebek sahibi olma konusunda sıkıntılar yaşayan çiftler, hiç tereddüt etmeden İstanbul Tüp Bebek Doktoru Op. Dr. Ozan Özolcay ile iletişim kurabilir. Konu başlığımızda da belirtmiş olduğumuz gibi; Op. Dr. Ozan Özolcay, kadın hastalıkları ve İstanbul Tüpbebek Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

  Op. Dr. Ozan Özolcay’ın resmi internet sitesi içerisinde, tüp bebek tedavisi ile ilgili son derece kıymetli bilgiler bir araya getirilmiştir. Siteye giriş yaparak, aşağıdaki tüp bebek tedavi aşamaları hakkında önemli bilgiler edinebilirsiniz:

  Yumurtalıkların Uyarılması
  OPU (Yumurta toplama işlemi)
  Mikroenjeksiyon Safhası
  Döllenme (Fertilizasyon)
  Embriyo Transferi
  Gebelik Testi
  Mikrotese
  Tüp Bebek Başarısızlığı
  Embriyo Dondurma
  Preimplantasyon Genetik Tanı

  Op. Dr. Ozan Özolcay’dan randevu almak için, 0535 235 59 14 numaralı telefonu hemen arayabilirsiniz. Telefon üzerinden Tüp Bebek Merkezi için kolayca randevunuzu alabileceksiniz. Sgk Anlaşmalı Tüp Bebek Merkezi mize uğrayanlar, kısa süre içerisinde bebek sahibi olmanın mutluluğunu yaşayabilir.

  Doktorumuzun çabaları ile dünyaya gelen bazı bebek görüntülerini de sizlerle paylaşmak istiyorum:

  Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Ozan Özolcay Bebek6-19

  Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Ozan Özolcay 10-82

  Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Ozan Özolcay 12-84

  Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Ozan Özolcay 20-92


   Forum Saati Perş. Tem. 02, 2020 10:00 pm