YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Adapazarı Nakliyat

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2270
  Paylaşım Gücü: : 6846
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Adapazarı Nakliyat Empty Adapazarı Nakliyat

  Mesaj  nullsix Bir Salı Nis. 11, 2017 11:46 pm

  Web site adı : Turkiyenakliyatplatformu.com

  Sitenin başlığı : Adapazarı Nakliyat

  Sitenin kayıt edildiği ay ve yıl : Temmuz 2013

  Site ile ilgili açıklamalar : Adapazarı içerisinde evden eve nakliyat hizmetine ihtiyacınız mı var? Hemen turkiyenakliyatplatformu.com/adapazarinakliyat.aspx sayfasına giriş yapın ve buradan Adapazarı Nakliyat firmasıyla irtibata geçin.

  Müşterilerine; kuru yük taşımacılığı, depolama, evden eve nakliyat ve benzeri pek çok hizmeti bir arada sunan firma, 20 yılı aşkın süredir sektöründe başarıyla faaliyet göstermektedir. Adapazarı Ambarı adresine giriş yaparak, buradan firmanın sunduğu hizmetleri daha yakından tanıma şansı elde edebilirsiniz.

  Siz de hiç tereddüt etmeden Adapazarı Nakliye adresine bağlanarak, buradan en iyi şekilde nakliyat hizmeti satın alabilirsiniz.

  İzinli ve belgeli araçlarla, sigortalı taşımacılık hizmeti sunan firma, kendi araç filosuna sahiptir. Sadece Adapazarı içinde değil, şehirler arasında da nakliyat ihtiyacınız olur ise, bu firmaya gönül rahatlığıyla başvurabilirsiniz.

  Firma Hakkında Açıklamalar : Adapazarı nakliyat olarak ,hızlı ve güvenilir hizmet vermek başlıca prensibimizdir. Konularında uzman personeli ve yönetim kadrosuyla müşteri memnuniyetini hedef edinmiş, hizmet kalitesi ve zamana gösterdiği hassasiyeti üst düzeyde tutmaktadır.

  20 yıldır süregelen bilgi ve tecrübesini birleştirerek daha iyi hizmet kalitesini hedeflemiştir.

  Organize Nakliyat, taşıma ve lojistik sektöründe sağladığı yüksek müşteri memnuniyetini ,tedarik zincirinin her aşamasında uyguladığı doğru, hızlı, sürekli ve şeffaf hizmet anlayışı prensibiyle oluşmuştur.

  Amacımız çözüm odaklı, şeffaf ve süregelen hizmet sunmaktır.

  Sektörde gelişmelerin ve yeniliklerin ilk uygulayıcısı olmanın ötesinde yaratıcı olmak , iş ortaklarımızın gereksinim ve beklentileri doğrultusunda çözümler üretip alternatif öneriler sunmak ve en önemlisi koşulsuz müşteri memnuniyeti misyonumuzdur.

  Sahip olduğumuz sürdürülebilir rekabet gücümüzle sürekli büyüme potansiyeli yaratıp ürettiğimiz katma değeri müşterilerimiz , tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla paylaşarak, Türkiyemiz’in her noktasına hizmet veren öncü bir marka olmak vizyonumuzdur.

  Firma iletişim numaraları : 0533 818 78 41 - 0533 417 44 78 - 0533 417 49 83 - 0533 813 53 02

   Forum Saati Salı Tem. 07, 2020 11:14 am