YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  İşyeri hekimi görevlendirme

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2267
  Paylaşım Gücü: : 6837
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  İşyeri hekimi görevlendirme Empty İşyeri hekimi görevlendirme

  Mesaj  nullsix Bir C.tesi Mayıs 06, 2017 9:48 pm

  İşyeri hekimi görevlendirme

  Şirketinize hekim görevlendiren, şirketinizin daha sağlıklı ve güvenli bir çalışma şartlarına sahip olmasını sağlayan osgb kuruluşu arıyor iseniz, siz de mutlaka Acar Osgb ile çalışmalısınız. Acar Osgb, müşterilerine gerek işyeri hekimi atama, gerek mobil sağlık hizmetleri, gerekse de patlamadan korunma gibi kritik hizmetler sunar.

  https://www.acarosgb.com.tr isimli internet adresine bağlanarak, yukarıda saymış olduğumuz hizmetler ve çok daha fazlası hakkında önemli bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Sitede Acar Osgb iletişim bilgileri yine ziyaretçilerle paylaşılmıştır. ACAR Çevre Sağlık Güvenlik A.Ş. referansları, firmanın kuruluş hikayesi ve benzeri içerikler de sitede bulunabilir.

  İşyeri hekimi ne ihtiyacınız var ise, yapmanız gereken tek şey, Acar Osgb ile iletişim kurmak olmalıdır. Firmaya ulaşarak, siz de şirketiniz için bir hekime sahip olabileceksiniz. Acar Osgb, müşterilerine belirli aralıklarla mobil sağlık hizmetleri de sunar. Bu mobil sağlık hizmetleri ile, işletme çalışanlarınız, çeşitli sağlık taramalarından geçirilir. Çalışanlarınızın sağlık durumunu detaylı bir şekilde takip etmek adına, Acar Osgb gibi başarılı osgb kurumlarından destek alabilirsiniz.

   Forum Saati Ptsi Tem. 06, 2020 4:15 am