YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Hukuki Tercüme, Hata kaldırmaz

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2278
  Paylaşım Gücü: : 6870
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Hukuki Tercüme, Hata kaldırmaz Empty Hukuki Tercüme, Hata kaldırmaz

  Mesaj  nullsix Bir Çarş. Ağus. 15, 2012 7:03 pm

  Hukuki Tercüme, Hata kaldırmaz

  Hukuk konularıyla ilgili tercüme ihtiyaçlarınızda, bu alanda uzman kişilerle iş yapmanız önerilir. Sadece yabancı dile en iyi şekilde hakim olmak, hukuki tercüme yi kusursuzca yapmak için asla yeterli değildir. Hukuksal tercüme yapacak olan kişinin, hukuk alanında eğitim görmesi elzemdir. Zira, hukuksal terimlerde yapılacak en ufak hatalar, sizin açınızdan geri dönüşü olmayan problemler doğurabilir. Bu bağlamda, İkarus Tercüme firmasının, hukuk alanında uzman tercrümanlarıyla iş yapmanızı tavsiye edebiliriz. ikarustercume.com isimli web adresini ziyaret ederek, hukuksal tercüme hizmetleri hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmanız mümkündür.

  Yeminli tercüme bürosu olan İkarüs Tercüme, müşterilerine çok sayıda yabancı dilin çeviri hizmetini sunmaktadır. Japonca çeviri , Fransızca çeviri, Rusça çeviri, Çince çeviri, Almanca çeviri ve İngilizce çeviri bunlardan sadece bazılarıdır.

  Günümüz dünyasında artık birçok şeyi internet üzerinden kolayca yapabilmekteyiz. İnternetin bize en büyük nimeti, zamandan tasarruf etmemizi sağlamasıdır. Tercüme hizmeti konusunda da, artık internet kullanılmaktadır. Yani günümüzde tercüme bürolarına kadar giderek, onca vakit kaybetmeniz tamamen gereksiz bir durumdur. Nitekim online tercüme hizmeti, önemli tercüme firmalarınca sunulmaktadır. Tercüme ettirmek istediğiniz belgeyi, e-posta vasıtasıyla göndererek, tercümelerinizi yine e-posta üzerinden alabilmeniz son derece mümkündür. Bu hizmeti, İkarus Tercüme sizlere en iyi şekilde sağlayacaktır.

  Önemli yabancı dillerin çeviri konularıyla ilgili bilgi veren Tercüme bürosu adlı siteyi de sizlere bugün tanıtmak istiyorum. tercumeburosu.net.tr sitesinde İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Japonca ve italyanca çeviri konularıyla alakalı, merak edilen bazı teknikler, okuyuculara sunulmuştur. Bu teknikleri, uzman kalemden okumak ve bilmek isteyenleri, tercumeburosu.net.tr adresine bekleriz.


   Forum Saati Perş. Tem. 16, 2020 1:18 am