YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Crimson Warden - Türk Yapımı Harika Bir Mobil Oyun

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2278
  Paylaşım Gücü: : 6870
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Crimson Warden - Türk Yapımı Harika Bir Mobil Oyun Empty Crimson Warden - Türk Yapımı Harika Bir Mobil Oyun

  Mesaj  nullsix Bir Paz Tem. 09, 2017 12:21 pm

  Crimson Warden - Türk Yapımı Harika Bir Mobil Oyun

  Herkese merhabalar. Bugün sizlere, son derece keyifli bir mobil oyun tanıtacağım. Bu oyunun ismi, konu başlığımızda da vurgulamış olduğumuz gibi, Crimson Warden şeklindedir. Oyun, Ali Osman Hayal – Kemal Hayal kardeşler tarafından geliştirilmiştir. Türk yapımı olan Crimson Warden oynarken harika zaman geçireceğinize inanıyorum.

  Açık Dünya Rol Yapma Oyunu olarak nitelendirilen Crimson Warden, kısa zamanda yoğun bir ilgi ile karşı karşıya kalmıştır.

  Tam adı, Crimson Warden: Clash of Kingdom Open World 3D RPG olan oyunu indirmek için play.google.com/store/apps/details?id=com.mmde.crimsonwarden1 sayfasına ziyarette bulunabilirsiniz.

  Crimson Warden - Türk Yapımı Harika Bir Mobil Oyun H0idV-mrG1n5ZpJdIz91mkCjL1bhJR21yssJi9gIaBoOtcmsAr82pr4ZHM7yUsJxNA=w300

  Crimson Warden Türk Yapımı mobil oyun ile ilgili detaylı bilgiler, crimsonwarden.com adlı internet sitesi içerisinde ziyaretçilere sunulmuştur. Siteye giriş yaparak, oyundan pek çok görüntüyü inceleyebilirsiniz. Oyun üzerine hazırlanmış çok özel videolar yine sitede ziyaretçileri bekliyor olacak.

  Crimson Warden - Türk Yapımı Harika Bir Mobil Oyun LiFpuJKavVGJUUHEFd9QwCy7zrpxzjobdlNtii00sKQqNCV31jYmaE_likmvblQa2JI=h900

  Crimson Warden oyununda çeşitli görevler gerçekleştirip, karakterinizi geliştirme fırsatı elde edebilirsiniz. Bu özel yapımda, 20'den fazla düşman karakter bulunmaktadır. Bir açık dünya rol yapma oyununda görebileceğiniz tüm karakterler bu oyun içerisinde yer almıştır.

  Oyunda birbirinden çarpıcı hikayeler, çeşit çeşit haritalar, birbirinden keyifli görevler mevcuttur. Bu kıymetli oyunu, tamamen ücretsiz olarak akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

  Crimson Warden - Türk Yapımı Harika Bir Mobil Oyun NJjnhBYyxEex15JyYXHMN2hBkRyqej6S97GKemqlt6tltmx_ytL1NMWUxI5nxOjtp-U=h900

  Crimson Warden Mobil Oyunu Resmi İnternet Sitesi: Crimsonwarden.com

  Android Kullanıcıları İçin Oyun İndirme Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mmde.crimsonwarden1

  Oyunun çıkış videosu : https://www.youtube.com/watch?v=FNwl2PhnHAI

   Forum Saati Çarş. Tem. 15, 2020 8:13 am