BİLGİ FORMU


  İnternetten namaz saatlerine gözatmak isterseniz namaz.mobi adresine giriniz

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2128
  Paylaşım Gücü: : 6416
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  İnternetten namaz saatlerine gözatmak isterseniz namaz.mobi adresine giriniz Empty İnternetten namaz saatlerine gözatmak isterseniz namaz.mobi adresine giriniz

  Mesaj  nullsix Bir Salı Tem. 11, 2017 3:31 pm

  İnternetten namaz saatlerine gözatmak isterseniz namaz.mobi adresine giriniz

  Diyanetin namaz vakitlerini takip etmek isterseniz, bu konuda namaz.mobi sitesine girebilirsiniz. Site içerisinde İstanbul'dan tutun Adana'ya, Mersin'den Şanlıurfa'ya, Mardin'den Trabzon'a kadar tüm şehirler için güncel namaz vakitleri ziyaretçilere takdim edilmiştir. Site üzerinden ülkemizin 81 iline binaen en doğru namaz vakitlerine kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Namaz.mobi adresi, namaz vakitlerini Diyanet İşleri Başkanlığından almaktadır. Dolayısıyla, bu sitede kendine yer bulan namaz vakitlerine güvenebilirsiniz.

  Site içerisinde sizleri namaz saatleri dışında da pek çok sayıda kıymetli içerik bekliyor olacaktır. Örnek vermek gerekir ise; sureler, ayetler, ilahiler, dini bilgiler ve fazlası sitede bulunabilir. Namaz.mobi ziyaretçileri burada çok sayıda değerli İslami bilgiye tek tuşla ulaşmanın keyfine varacaktır. Sitede kendine yer bulan dini bilgiler sayesinde, İslamiyeti çok daha iyi tanıyacak ve dinimizi daha da seveceksiniz.

  Namazımızı günde beş vakit, aksatmadan kılmalıyız. Namaza henüz başlamadıysanız, asla üzülmeyin. Halen şansınız var. Namaz.mobi isimli web adresinde, nasıl namaz kılınacağına dair çeşit çeşit içerik kendine yer bulmuştur. Site üzerinden namaz kılmayı en detaylı şekilde öğrenme şansı bulacaksınız.

  Namaza çocukluk yaşlardan itibaren başlamak çok büyük önem arz etmektedir. Çocuk yaşta namaza başlayanlar, ileride de hiç aksatmadan namazını kılar. Bu bağlamda çocuğunuz varsa, ona mutlaka mümkün olabilecek en genç yaşta namazı sevdirmelisiniz. Çocuğunuzla beraber camiye gitmeniz mesela yapılabilecek güzel bir eylem olacaktır. Eğer çocuğunuz cami içerisinde yaramazlık yaparsa, sesler çıkarırsa asla onu azarlamayınız. Çocuğunuzu camiden soğutacak en ufak bir yanlışı yapmamalısınız. Çocuğunuza İslamiyeti ve namazı sevdirmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

  Yazımızın sonuna doğru gelir iken, sitedeki http://namaz.mobi/ayetler kategorisini de sizlere önermek istiyorum. Bu kategoride birçok kıymetli ayete ulaşma fırsatı bulabilirsiniz.

   Forum Saati Perş. Ekim 17, 2019 11:39 pm