YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Paslanmaz korkuluk, paslanmaz saçak ve fazlası - Karpaslanmaz.com

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2272
  Paylaşım Gücü: : 6852
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Paslanmaz korkuluk, paslanmaz saçak ve fazlası - Karpaslanmaz.com Empty Paslanmaz korkuluk, paslanmaz saçak ve fazlası - Karpaslanmaz.com

  Mesaj  nullsix Bir Çarş. Tem. 26, 2017 4:09 pm

  Firma ismi : Kar Paslanmaz

  Site Adı : https://www.karpaslanmaz.com

  Site Konusu : Paslanmaz korkuluk, paslanmaz saçak ve fazlası - Karpaslanmaz.com

  Telefon Numaraları : 0216 540 59 85 - 0542 772 79 09

  Firma Adresi : DES Sanayi Sitesi 1.Cadde D07 Blok No:75 Ümraniye / İstanbul

  Site Açılış Tarihi : Mayıs 2013

  Site Tanıtım Mesajı : Paslanmaz korkuluklara ihtiyacınız var ise, hiç tereddüt etmeden Kar Paslanmaz firması ile iletişim kurabilirsiniz. Firma vasıtasıyla, birinci sınıf kalitede Paslanmaz korkuluk satın alma fırsatınız olacaktır.

  Paslanmaz korkuluk sektöründe başarıyla faaliyet gösteren Kar Paslanmaz, günümüzde sektörünün en başarılı firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren firma, sadece satış öncesi değil, satış sonrası da müşterilerine gerekli desteği sunar.

  Paslanmaz korkulukların yanı sıra, paslanmaz bayrak direği de yine buradan en iyi şekilde temin edilebilir. Karpaslanmaz.com isimli internet adresine bağlanarak, site üzerinden çeşit çeşit bayrak direği ve paslanmaz korkuluğu inceleyebilirsiniz.

  Birbirinden kaliteli paslanmaz sundurma saçak modelleri de Kar Paslanmaz tarafından müşterilerine takdim edilmektedir. Paslanmaz kapılar, şadırvan oturakları, mezarlık korkuluğu, paslanmaz küre, paslanmaz su deposu ile çok daha fazlasını Kar Paslanmaz firmasıyla irtibata geçerek temin etme şansınız olabilir.

   Forum Saati C.tesi Tem. 11, 2020 6:13 pm