YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Türkiye'nin Sosyal Ağını Keşfedin!

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2272
  Paylaşım Gücü: : 6852
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Türkiye'nin Sosyal Ağını Keşfedin! Empty Türkiye'nin Sosyal Ağını Keşfedin!

  Mesaj  nullsix Bir Cuma Ocak 26, 2018 6:28 pm

  Türkiye'nin Sosyal Ağını Keşfedin! 6122366

  Freelyshout, daha güvenli ve özgür bir internet anlayışı sağlamak amacıyla oluşturulan bir platformdur.

  "Yeni Nesil Sosyal Ağı" olarak adlandırılan, Türk Yapımı, Yerli Sosyal Ağı Özgürce Haykır (ozgurcehaykir.com ) her geçen gün popülaritesini arttırmaktadır. Ozgurcehaykir.com yetkilileri, kullanıcılarına global olarak kullanılan Freelyshout (freelyshout.com ) ismini önermektedirler.

  Yerli olarak (ozgurcehaykir.com ) adresinden de siteye girebileceğini belirterek, Freelyshout isminin küreselleşme ve hedefler yolunda kullanılan anahtar kelime olduğunun unutulmaması gerektiğini ifade edilmektedir. Freelyshout’ın en önemli niteliklerinden biri kuşkusuz sitenin iki defa sıfırdan kurulmuş olmasıdır. Hazır hiçbir materyal barındırmayan site, Ertan AKTAŞ ve Yasin ERSOY adında iki Türk Bilişimci tarafından oluşturulmuştur. Bu konuda özgürlüğü, sosyal ağ konusun da insanlara daha çok seçenek sunmayı hedef aldıklarını belirtmişlerdir.

  Site kurucuları, diğer sosyal ağlarla rekabet içinde olmadıklarını; amaçları doğrultusunda hareket ettiklerini belirtmektedir. Vizyonlarının “ Özgürlük ve Sınırsızlık “ olduğunu belirten yetkililer, yalnızca Sınırsız Karakter Özelliğinin değil, tüm özelliklerin vizyonlarına uygun olduğunu ifade etmektedir. Site logosu olan megafonun, platformu sembolize ettiğini söyleyen yetkililer, “Freelyshout Logosu , "Yüksek Ses" ile "Gürültü" arasındaki farkı bilenler için tasarlanmıştır. Buradaki haykırışların gürültülü değil, yüksek seslidir. Sesini kalabalığa duyurmak için bu megafonu kullan! “demektedir. Sitenin her zaman yenileneceğine dikkat çeken yetkililer, “Site betadır ve her zaman beta kalacaktır. Çünkü kusursuzluk hep bir adım ileride olacaktır.” sözünü belirterek site içi ilkelerinin bu doğrultuda olduğunu ifade etmişlerdir. Buna göre her zaman yenilik ve özellik eklemeye devam edeceklerini belirtmişlerdir.

  Freelyshout'ın 2016 yılında büyük yenilikler için, yeniden kodlanarak sıfırdan kurulduğunu belirten bilişimciler, "Bu yenilikle birlikte, başta Sınırsız Karakter Özelliği olmasıyla birlikte, platformun ilk döneminden itibaren var olan birçok özelliği geliştirdik. Freelyshout'ı kullanan herkesin dilediği yoldan haykırması için yeni haykırış seçenekleri eklemeye devam ediyoruz.

  Şu an için karakter sınırlaması olmadan kullanılan özellikler, Sadece Haykır, Resimli Haykır, Sesli Haykır, Videolu Haykır, Yer Bildirimi Haykır, Aforizma Haykır seçenekleri ile Mail Üzerinden Haykır ve SMS ile Haykır seçenekleri de eklenerek daha fazla özgürlüğü temsil etmekteyiz. Mail Üzerinden Haykır ve SMS Haykır kullanabilmek için, kayıt olunan mail veya cep telefon numarası üzerinden, Mail veya SMS gönderilerek paylaşım yapılmaktadır. Ufak tefek hataları gidererek Konum Sistemi, Keşfet Sistemi, Çoklu Hesap Yönetim Sistemi, Detaylı Hashtag Sayfası, Medya Sistemleri, Kaynak Sayfası ve İlgi Alanı Sistemleri de Freelyshout'a eklenerek özelliklerine özellik katmaktadır.

  Ayrıca, Freelyshout üzerinden Diğer Sosyal Ağlara Haykırma Özelliği de geliştirerek sisteme uygulanmıştır. Bu özellik sayesinde yapılan paylaşımlar, istenirse, diğer sosyal ağlarda da paylaşılmaktadır. Bu yetki her zaman kullanıcıya aittir. Ek olarak, güvenlik çalışmalarımızın hız kesmeden devam ettiğini ve yeniliklerle birlikte çok daha büyük adımlar attığımızı, fakat bu konuda çalışmalarımızın asla hız kesmeyeceğini belirtebiliriz. Güvenli internet ve Özgürlüğü temel almış bir platform olma hedefimizin doğrultusunda çalıştığımızı gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz" demektedirler.

  Türkiye'nin Sosyal Ağını Keşfedin! 8054384

  Freelyshout Mobil Uygulamaları Yayında

  Tüm sınırları ortadan kaldırıp "daha güvenli ve özgür bir internet ortamı" sağlamayı amaçlayan Freelyshout, mobil uygulamalarını da yayınlayarak sosyal ağ dünyasına giriş yaptı. Sitenin eski sürümünde yaşanan sorunların tamamen kaldırıldığını söyleyen yetkililer, “Performans konusunda hiçbir olumsuz eleştiri almadık, bu konuda tam anlamıyla bir başarı yakaladık ve milyonlarca kişiye hizmet verebilir duruma geldik. Bu başarıyı, ilk yapılan sürümden edindiğimiz deneyimler sayesinde kazandığımızı belirtmek isteriz. Hayalden, Gerçeğe dönüştürme sürecinden bu yana yaşadığımız tecrübeler, Freelyshout kullanıcısının beklediğine değen bir platform oluşturmamızı sağladı. Sadece mobil uygulamalarımızdan değil, televizyondan dahi kullanabilecekleri bir sosyal ağı tüm dünyaya açtık. Ancak geliştirdiğimiz yeni özellikleri kısa aralıklarla yayınlayacağız. Yeni haberlerimizi ve özelliklerimizi kaçırmamak için Resmi Blog Sayfamızı (http://blog.freelyshout.com ) takip etmenizi öneririz.

  Forum sitenize, Blog'unuza, Haber veya Web siteniz gibi yerlere "Freelyshout Takip veya Paylaş Butonu" ekleyerek, Freelyshout.com üyelerinin sitenizden paylaşım yapmasını sağlayabilirsiniz.
  Bunun için "Freelyshout Yayınla" servisini ziyaret ediniz - (freelyshout.com/widgets )

  Ayrıca, Diğer sosyal medya hesaplarınız gibi, Siz de hesap oluşturarak (https://freelyshout.com/kullanıcıadınız ) Freelyshout üzerinden bireysel veya kurumsal olarak sayfanızın kullanıcı adına sahip olabilirsiniz.
  Bunun için "Freelyshout" sayfasını ziyaret edin ve hemen hesap oluşturun - (freelyshout.com veya ozgurcehaykir.com )

  Freelyshout.com 'a reklam vermekte mümkün, bunun için işletme hedeflerinize uyarlanmış ve düşük bütçeyle daha fazla kişiye ulaşmak sizin elinizde...

  Bunun için "Markayim.com Reklam Platformu" nu ziyaret etmeniz yeterli - (markayim.com )

  Türkiye'nin Sosyal Ağını Keşfedin! 9077602

  Freelyshout Uygulamaları
  Android Uygulaması (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.plutoSW.Freelyshout )
  iPhone Uygulaması (https://itunes.apple.com/tr/app/freelyshout/id1240677262 )

  Tanıtım Videoları
  https://www.youtube.com/watch?v=l8B2w8anuvk
  https://www.youtube.com/watch?v=GyTYBSvME5g
  https://www.youtube.com/watch?v=nPaH_cXLSk0

  Önemli Bağlantılar
  Freelyshout - freelyshout.com
  ÖzgürceHaykır - ozgurcehaykir.com

  Hakkımızda - info.freelyshout.com
  Resmi Blog - blog.freelyshout.com
  Yardım Merkezi - support.freelyshout.com

  Bileşenler - freelyshout.com/widgets
  İkonlar- info.freelyshout.com/Iconset.html
  Arkaplanlar- info.freelyshout.com/Wallpapers.html
  Basın Açıklaması - info.freelyshout.com/Press.html

  0fs.me Link Kısaltma Servisi - http://0fs.me
  Fuuis.com Akıllı Domain Servisi - https://fuuis.com

  Türkiye'nin Sosyal Ağını Keşfedin! 6225796

  Freelyshout logosu, “Yüksek Ses” ile “Gürültü” arasındaki farkı bilenler için tasarlanmıştır.

  Buradaki haykırışların gürültülü değil, yüksek seslidir. Sesini kalabalığa duyurmak için bu megafonu kullan!

  Türkiye'nin Sosyal Ağını Keşfedin! Freelyshout_Banner_728x90

   Forum Saati C.tesi Tem. 11, 2020 2:15 am