YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Yabancıların Türkiye'de gerçekleştirdiği başarılı girişimler

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2278
  Paylaşım Gücü: : 6870
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Yabancıların Türkiye'de gerçekleştirdiği başarılı girişimler Empty Yabancıların Türkiye'de gerçekleştirdiği başarılı girişimler

  Mesaj  nullsix Bir Salı Mayıs 15, 2018 9:06 pm

  Web Site İsmi : Foundedintr.com

  Site Başlığı : Yabancıların Türkiye'de gerçekleştirdiği başarılı girişimler

  Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Kasım 2014

  Site Tanıtımı : Foundedintr.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet sitesine hoş geldiniz. Site içerisinde, yabancı yatırımcıların ülkemiz içerisinde gerçekleştirdiği başarılı girişimler tanıtılmaktadır.

  Turkish Startup List, yani Türkiye içerisindeki önemli girişimlerin listesi, foundedintr.com platformunda paylaşılmıştır. Siteye giriş yapanlar, önemli bir girişim listesi ile karşı karşıya kalabilir.

  Yabancı yatırımcıların, Türkiye'de girişim yapmalarını cesaretlendirmek amacıyla kurulan bu siteyi, yabancı dostlarınıza önermeyi unutmayınız. Sitede, ülkemizin ne kadar büyük bir potansiyele sahip olduğu vurgulanmaktadır.

  Istanbul startups, yani İstanbul'daki bazı önemli girişimler bu sitede ziyaretçilere anlatılmıştır. Siz de kendi girişiminizi, dilerseniz bu siteye ekleyebilirsiniz. Site üzerinden girişim eklemek son derece kolaydır.

  https://foundedintr.com isimli internet adresine startup ekleyin. Ve birçok kişi, girişiminiz hakkında bilgi sahibi olsun.

  Eğitim, finans, moda, sağlık, seyahat ve daha pek çok farklı sektörde girişim (startup), sitede anlatılmaktadır.

  Startups in Turkey denildiği zaman akla gelen ilk internet sitesi foundedintr.com şeklindedir. Site sayesinde, herkes ülkemizin potansiyelinin farkına varacaktır.

   Forum Saati Çarş. Tem. 15, 2020 1:41 am