YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Yükselen Burç Bulma Sitesi

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2365
  Paylaşım Gücü: : 7131
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Yükselen Burç Bulma Sitesi Empty Yükselen Burç Bulma Sitesi

  Mesaj  nullsix Bir Perş. Eyl. 20, 2012 4:19 pm

  Domain adı : YukselenBurcBulma.org

  İçerik-Başlık : Yükselen Burç Bulma Sitesi

  Site Kuruluş Tarihi : Temmuz 2012

  Tanıtım, Açıklama : yukselenburcbulma.org adı altında faaliyetlerine başlayan internet sitesine hoşgeldiniz. Site aracılığı ile yükselen burcunuzu hesaplama fırsatına sahip olabilirsiniz.

  Yükselen burç, en az iç burç kadar önemlidir. Zira iç burç düşünce yapılarımızı belirleyen bir burç iken, yükselen burç ise bu düşüncelerimizi dışarıya nasıl yansıttığımızı belirleyen burçtur. Yani yükselen burç, çoğu astrologa göre iç burçtan da daha fazla öneme sahiptir.

  İnternet üzerinde yükselen burç bulma konularıyla alakalı pek çok site mevcuttur. Lakin bu sitelerin çoğu kısmında yükselen burcumuz doğru bir şekilde hesaplanamamaktadır. yükselen burç hesaplama işinin kusursuz bir biçimde yapılabilmesi adına, hem doğum yeriniz hem de doğduğunuz saatin size sorulması lazımdır. yukselenburcbulma.org isimli sitedeki program sayesinde, doğum gününüzü - doğum saatinizi - doğum lokasyonunuzu girerek yükselen burcunuzu en doğru haliyle karşınızda görebileceksiniz.

  Sitedeki sol menü üzerinden tüm burçların genel özelliklerine dair çok özel verileri okuyabilirsiniz. Böylece hesaplamış olduğunuz yükselen burcunuz ile, benzer özellikleri taşıyıp taşımadığınızı anlayabileceksiniz.

  Burç konularına meraklı olan herkesi bu siteye bekleriz.
  Sevgilerimizle

   Forum Saati C.tesi Ara. 05, 2020 4:16 pm