YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Bursa Konut Projeleri

  mehmettunc
  mehmettunc
  Geyik Takımı
  Geyik Takımı

  At
  Mesaj Sayısı : 42
  Paylaşım Gücü: : 122
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 12/05/18
  Yaş : 29
  Nerden : Bursa

  Bursa Konut Projeleri Empty Bursa Konut Projeleri

  Mesaj  mehmettunc Bir Ptsi Ocak 28, 2019 12:08 pm

  Marmara bölgesinin en güzel şehirlerinden biri olan Bursa, gerek tarihi dokusu gerekse doğal güzellikleriyle öne çıkmaktadır. Son yıllarda modern çağın gereklerine uygun olarak tasarlanan konut projeleri, Bursa’nın Türkiye’nin inşaat sektöründe önemli bir konuma gelmesini sağlamıştır.

  Modern konut projeleri tasarlayarak halkımızın yaşam konforunu en üst düzeye taşıyan firmamız, Bursa’nın en mutena semtlerinde satışa sunduğu konut projeleriyle adından sıkça söz ettirmektedir. Konut sektöründeki tecrübe ve bilgi birikimiyle şehrimizin markalaşmasına büyük katkılar sağlayan firmamız, insanı ve doğal hayatı temel alan projelerle kalite ve güveni sembolize etmektedir.

  Yaşam standartlarını en üst seviyeye taşımak adına teknolojik imkânları tecrübe ve bilgi birikimiyle harmanlayarak özel yaşam alanları tasarlayan firmamız, tüm konut projelerinde müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılar nitelikte üretim yapmaktadır.

  Mesleğinde zirve yapmış İnşaat mühendisleri, profesyonel tasarımcılar ve tecrübeli satış kadrosuyla birçok projede başarı sağlayan ekibimiz, devam eden ve satışa sunulan farklı konut tasarımlarını halkımızın beğenisine sunmaktadır. Projelerimizle ilgili detaylı bilgilere http://www.ngyokonutmarket.com/ adresinden ulaşabilir ihtiyacınıza uygun konutlar arasından seçim yapabilirsiniz.

   Forum Saati Cuma Tem. 03, 2020 2:42 pm