BİLGİ FORMU


  Amerika Konsolosluğu'nun görevleri nelerdir ve Amerika'ya nasıl vize alınabilir?

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2128
  Paylaşım Gücü: : 6416
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Amerika Konsolosluğu'nun görevleri nelerdir ve Amerika'ya nasıl vize alınabilir? Empty Amerika Konsolosluğu'nun görevleri nelerdir ve Amerika'ya nasıl vize alınabilir?

  Mesaj  nullsix Bir Paz Nis. 21, 2019 3:32 am

  Amerika Konsolosluğu'nun görevleri nelerdir ve Amerika'ya nasıl vize alınabilir?

  Amerika Konsolosluğu, Türkiye Cumhuriyeti içerisinde yaşayan Amerikan vatandaşlarına yardımcı olur. Amerika'yı ziyaret etmek isteyen kişilerin vize almaları için gerekli işlemleri gerçekleştirir. Pasaport ve benzeri evrakların yenilenmesi konusunda vatandaşlara yardımcı olur.

  Amerika Birleşik Devletleri Başkonsolosluğu, İstanbul İstinye içerisinde yer almaktadır. Amerika konsolosluğu güncel iletişim kanallarını öğrenmek isterseniz, bu konuda amerikakonsoloslugu.net isimli internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Site içerisinde, vize işlemleri ile ilgili oldukça kapsamlı bilgiler ziyaretçilere sunulmuştur.

  Amerika vizesi nasıl alınır diyenler, hiç vakit kaybetmeden amerikakonsoloslugu.net platformuna giriş yapmalıdır. Sitede, Amerika'ya vize almak adına, yanınızda bulundurmanız gereken evraklardan tutun, mülakat esnasında sizlere ne tür soruların sorulacağına kadar, pek çok kapsamlı bilgi bir araya getirilmiştir.

  Amerika Birleşik Devletleri'ne vize almadan evvel, siz de mutlaka amerikakonsoloslugu.net isimli internet adresinden faydalanınız.

   Forum Saati Perş. Ekim 17, 2019 11:49 pm