YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Cezayir konsolosluğu ve vize işlemleri hakkında bilinmesi gerekenler

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2332
  Paylaşım Gücü: : 7032
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Cezayir konsolosluğu ve vize işlemleri hakkında bilinmesi gerekenler Empty Cezayir konsolosluğu ve vize işlemleri hakkında bilinmesi gerekenler

  Mesaj  nullsix Bir Paz Nis. 28, 2019 5:10 pm

  Cezayir konsolosluğu ve vize işlemleri hakkında bilinmesi gerekenler

  Arzu edenler, Cezayir İstanbul Başkonsolosluğu üzerinden, arzu edenler Cezayir Ankara Büyükelçiliği vasıtasıyla, Cezayir vizesi işlemlerini gerçekleştirebilir.

  Cezayir ile Türkiye Cumhuriyeti arasında ne yazık ki serbest dolaşım bulunmamaktadır. Dolayısıyla ülkeyi ziyaret edecek olan kişilerin mutlaka vize alması gerekir.

  Cezayir konsolosluğu ve Ankara Büyükelçiliği hakkında merak ettiğiniz sorular olursa, bu soruların yanıtlarını cezayirvizesi.org içerisinde bulabileceksiniz. Site içerisinde, hem Cezayir İstanbul Başkonsolosluğu, hem de Ankara'daki Cezayir Büyükelçiliği ile ilgili önemli bilgilere rastlanabilir.

  Cezayir'e gidecek olanlar, ne şekilde vize başvurusu yapması gerektiğini bu siteden öğrenebilecektir. Vize için başvurmadan evvel, mutlaka gerekli evrakları yanınızda eksiksiz olarak bulundurun. Ayrıca başvuru formlarında tamamen doğru bilgiler verin. Eğer ne yaptığınızdan tam emin değil iseniz, bu hususta profesyonel destek sunan bir firmaya da başvurabilirsiniz.

  İnternet sitesi: Cezayirvizesi.org

   Forum Saati Perş. Ekim 01, 2020 10:02 am