YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Ukash39.com - Ukash Kart Satışları

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2267
  Paylaşım Gücü: : 6837
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Ukash39.com - Ukash Kart Satışları Empty Ukash39.com - Ukash Kart Satışları

  Mesaj  nullsix Bir Perş. Kas. 15, 2012 9:00 pm

  Ukash39.com - Ukash Kart Satışları

  Ukash kart güvenlik kelimesinin anlamını zihninizden yeniden canlandıracaktır. İnternet güvenliği amacı ile tasarlanıp üretilmiş bir güvenlik kartıdır. Günümüz internet çağında internetin faydaları kadar elbette ki kötü olaylar da barındırmaktadır. Sanal korsanların kol gezdiği şu ana kadar pek çok kişinin dolandırıldığı bilindik bir gerçektir. İşte bunların hepsi göz önüne alınarak sizlere kredi kartı veya banka kartlarından daha çok fayda sağlayacak bu kart üretilmiştir. Esas amacı internetteki güvenliğiniz olup sizlere tedirgin olmadan internette dolaşma keyfini yaşatacaktır.

  Ukash kart sahip olduğu 19 haneli pin kodu ile sanal korsanların işlerini imkânsıza sürerken sizden hiçbir şekilde şahsi bir bilgi istemediğinden de hiç kimsenin sizle ilgili en ufak bir bilgiye ulaşması imkânsız olacaktır. İnternette ki güvenlik her şeyden önemlidir. Başınıza talihsiz olaylar gelmeden önlem almak gibisi yoktur. İlk olarak İngiltere de üretilen bu kart dünya çapına çok hızlı bir şekilde yayılmaktadır. Şu an daha Türkiye de yasal olarak deneme fırsatı bulunmamasına rağmen talebin gözle görülür şekilde artması kullanıcıların güvenli internet istediklerinin bir resmidir.

  Ukash kart internet üzerinden alış veriş yaparken veya çevrim içi oyunlarınızın keyfine varırken tedirgin olmayıp güvenliği size düşündürtmeyecektir. Artık internet kullanmanın gerçek keyfine varacağınız bu karta neden siz de sahip olmayasınız ki değil mi? Çok haklısınız bu lükse en çok sizin ihtiyacınız vardır.

   Forum Saati C.tesi Tem. 04, 2020 10:29 am