YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


2 posters

  Bitcoin tekrar yükseliyor!

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye


  Mesaj Sayısı : 2622
  Paylaşım Gücü: : 7905
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Bitcoin tekrar yükseliyor! Empty Bitcoin tekrar yükseliyor!

  Mesaj  nullsix Paz Tem. 28, 2019 5:17 pm

  Bitcoin tekrar yükseliyor!

  2008'den beri hayatımızda olan Bitcoin Dünya'daki yerini giderek sağlamlaştırıyor. Facebook ve JPMorgan'ın da kendi kripto paralarını oluşturmasıyla yeni bir döneme girildi. Kripto artık hayatımızın kaçınılmaz bir parçasıdır. Dünya'nın en büyük kripto para borsası olan Binance tıpkı Bitcoin gibi dünya genelinde önemli bir popülariteye sahiptir.

  Bitcoin şu anda 10,000 USD civarında işlem görüyor. Birçok uzmanın 2021 yıl sonu tahmini ise, 100,000 USD ve üstüdür. Bu fırsatı kaçırmamak için siz de bir an önce bu sektördeki yerinizi alın.

  Not: Burada yer alan bilgi ve tavsiyeler, yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcılar, kendi analizlerini dikkatli bir şekilde yapmaları akabinde, bitcoin yatırım arenasına girebilir.

  Web: 41bitcoin.com
  avatar
  Kioros
  Geyik Takımı
  Geyik Takımı


  Mesaj Sayısı : 26
  Paylaşım Gücü: : 56
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 29/04/21

  Bitcoin tekrar yükseliyor! Empty Geri: Bitcoin tekrar yükseliyor!

  Mesaj  Kioros Salı Haz. 07, 2022 8:43 pm

  Because it is anonymous, due to which she gained such popularity. And in general it is better to minute what can bring income. I'm not interested in doing anything. Especially for this, I actually found the leadership of "Best Miner for Monero" and I want to try to realize my plan. Of course, you can buy a coin on the market, but now the mining process of this currency is becoming more and more difficult. Therefore, you need to think through your way to every little thing.

   Forum Saati Çarş. Haz. 29, 2022 10:36 am