YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Oturma izni almak mı istiyorsunuz? Detaylar Oturmaizni.mobi içerisinde

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2274
  Paylaşım Gücü: : 6858
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Oturma izni almak mı istiyorsunuz? Detaylar Oturmaizni.mobi içerisinde Empty Oturma izni almak mı istiyorsunuz? Detaylar Oturmaizni.mobi içerisinde

  Mesaj  nullsix Bir C.tesi Ekim 12, 2019 8:09 pm

  Web Site İsmi : Oturmaizni.mobi

  Site Başlığı : Oturma izni almak mı istiyorsunuz? Detaylar Oturmaizni.mobi içerisinde

  Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Ağustos 2019

  Site Tanıtımı : Son yıllarda ülkemize, çeşitli ülkelerden epeyce misafir gelmiş bulunmakta. Bu misafirlerimizin, ülke içerisinde kalmaya devam etmesi adına, oturma izni alması elzemdir.

  Oturma izni, bildiğiniz gibi düzenli aralıklarla yenilenmelidir. Bu hususta profesyonel destek almak isteyenlere, oturmaizni.mobi isimli web adresini tavsiye ediyorum. Site üzerinden, ikamet izni alımı ile ilgili merak ettiğiniz her soruya en kapsamlı yanıtları alabilirsiniz.

  Siz de Türkiye sınırları içerisinde güvenle oturmak adına, hiç vakit kaybetmeden oturmaizni.mobi platformuna girişinizi yapın. Burada sizlere, alanında uzman çalışanlar, en iyi şekilde destek olsun.

  İkamet randevu işlemleri hakkında merak edilenler, ikamet izni ile ilgili bilinmesi gerekenler ve çok daha fazlası site üzerinde kapsamlıca açıklanmıştır.

  Türkmenistan, Kırgızistan, Rusya ve daha pek çok farklı ülkeden, Türkiye'ye gelip, burada kalmak isteyenler, hiç tereddüt etmeksizin oturmaizni.mobi adresinden yararlanabilir.

  Oturma izni almak mı istiyorsunuz? Detaylar Oturmaizni.mobi içerisinde Cropped-residence-permit-foto

   Forum Saati Ptsi Tem. 13, 2020 11:17 pm