YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Voltaj Kontrolü Regülatör

  avatar
  kaptan38
  Geyik Takımı
  Geyik Takımı

  Domuz
  Mesaj Sayısı : 21
  Paylaşım Gücü: : 63
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 28/06/19
  Yaş : 25

  Voltaj Kontrolü Regülatör Empty Voltaj Kontrolü Regülatör

  Mesaj  kaptan38 Bir Paz Ekim 20, 2019 11:50 am

  Voltaj Kontrolü Regülatör


  İnsanlar her gün yeni bir bilgi öğrenmekte ve hayatında yeniliklere yer vermektedir. Her geçen gün kullanımı artan ve kullanım konusunda daha fazla bilgi sahibi olunan konulardan biri de regülatör .

  Regülatör Nedir?

  Elektrik enerjisinin fazla kullanıldığı alanlarda özellikle fabrika, sanayi gibi yerlerde voltaj ayarını yapmak için halk dilinde yükselteç olarak bilinen bir sistem vardır. Buna regülatör denir. Regülatör, enerjinin kademeli olarak ayarlanmasını sağlar. Piyasa da regülatör satın alabileceğiniz birçok adres vardır. Bunlardan biri de Güven- İş Elektrik Elektronik San. Ve Tic. LTD ŞTİ (voltaj regülatörü ) firmasıdır.

  Regülatör Sektöründe Öncü Firma Hakkında

  Firma 1945 yılından beri sektörün öncü, deneyimli, tecrübeli firmalarından biridir. Firma teknolojiyi kullanarak CE belgeli makinalar üretmektedir. İstanbul'da bulunan şubesi ile firma kullanıcının isteğine göre esnek kurallarla makina tasarımı ve imalatı da yapmaktadır.


  Firmanın Satışını Yaptığı Ürünler

  Sektörde öncü olan firma farklı alanlarda müşterilerine hizmet vermektedir. Firmanın satışını ve tasarımını yaptığı ürünler ise şunlardır: Regülatör (voltaj regülatörü ), ups güç kaynakları, transformatörler, varyak, ats- transfer switch, redresörler, yedek parça ve aksesuarlar, metal kutu ve kabinler. Firma bu ürünlerin imalatı ve satışının yanı sıra internet sayfasında bu ürünler ile ilgili genel bilgileri de paylaşarak kullanıcılarına bilgi vermektedir. Firma farklı alanlarda verdiği hizmetler ile farklı müşteri kitlelerine hitap etmektedir.


  Firmanın Avantajları

  54 yıldır sektörde hizmet veren firma alanında gerekli deneyim ve tecrübelere sahip uzman personeli ile hizmet vermektedir. Bundan dolayı müşterilerinin isteklerine kısa sürede çözüm odaklı cevap verme imkanları daha fazladır. Firma hem mail ortamından, hem telefon üzerinden, hem de çevrim içi destek vermektedir. Müşteriler için ise sitenin her an cevap verebilecek olması önemli bir avantajdır. Ayrıca sitede paylaşılan online kataloglarda bir diğer avantajdır.

   Forum Saati Ptsi Tem. 13, 2020 9:27 pm