YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  En İyi Uzaktan Eğitim Yazılımları

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2365
  Paylaşım Gücü: : 7131
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  En İyi Uzaktan Eğitim Yazılımları Empty En İyi Uzaktan Eğitim Yazılımları

  Mesaj  nullsix Bir Ptsi Nis. 20, 2020 2:06 pm

  En İyi Uzaktan Eğitim Yazılımları

  Uzaktan Eğitim Yazılımları uzaktan eğitim veren kurumların kullandığı yazılım programlardır. Bu programlarla eğitim kurumları uzaktan bağlantı sağlayarak sanal sınıf ortamı oluşturarak eğitim verirler. Uzaktan eğitim özellikle son günlerde ülkemizde ve dünya genelinde yaygın olan virüs salgınından sonra büyük önem kazandı. Bulaşıcı hastalık nedeniyle okullar 16 Marttan sonra tatil edildi. Bütün eğitim kurumları dersleri sanal ortamdan uzaktan eğitimle vermeye başladı. Uzaktan eğitimin sağlıklı bir şekilde verilmesi için sağlam bir yazılıma ihtiyacınız var. Takılmadan, donma sorunu olmadan canlı yayın yapma ve ders işlemek için uzaktan eğitim yazılımları kullanılır.

  Uzaktan eğitim yazılımı temin etmek, bu yazılımlar hakkında bilgi sahibi olmak, nasıl kullanıldığını öğrenmek için firmamızın internet sitesine E-uzaktan.com bağlantı adresinden erişim sağlayabilirsiniz. Sitemizde ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler yer alır. Firmamızdan 1 sefer satın aldığınız yazılım programları ilerleyen zamanlarda yapılan tüm güncellemeler ücretsiz olarak yüklenir. Firma olarak çağı yakalayan, gündemi takip eden, toplumun nabzını tutan firmayız. Bu yüzden ürettiğimiz ürünleri her zaman yenilemek ve geliştirmek için çalışmalara devam ediyoruz. Tüm yenilikleri güncelleme adı altında yazılım programlarımıza entegre ediyoruz.

  En İyi Uzaktan Eğitim Yazılımları 17

  Uzaktan eğitim yazılımı konusunda uzman olan ekibimiz sizler için çok sağlam bir yazılım programı hazırladı. Yazılım programımızda yer alan yönetici modülü kurum sahiplerinin işini kolaylaştırırken, öğretmen paneli öğretmenlerin verimli ve düzenli ders anlatması için özel olarak tasarlandı. Bu bölümde yer alan online sınav bölümü ile verilen uzaktan eğitim çalışmasının değerlendirmesi yapılır. Öğrenci modülünde ise öğrenciler dersleri ve etüt saatlerini ayarlayabilir. E-kütüphane bölümünden öğrenciler istediği bilgiye kolayca ulaşabilir. Yazılım programımız size eğitim dünyasında birçok önemli fırsatlar sunar. Uzaktan eğitim yapan bir firmaysanız yazılımlarımızı mutlaka incelemelisiniz. Yazılımlarımız ile uzaktan toplantılar düzenleyebilirsiniz. Bugün birçok firma alt üyelerine yapacağı toplantıları bizim yazılım programlarını kullanarak canlı yayın yaparak yapmaktadır. Ürünlerimizi incelemek, ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak ve ürünlerimizin siparişini vermek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Uzaktan yazılım konusunda uzman olan ekibimize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  https://www.e-uzaktan.com

   Forum Saati Cuma Ara. 04, 2020 6:28 am