YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Mekpanpanel.com | Sandviç panel - Çatı panel ve Kenet çatı Çözümleri

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2272
  Paylaşım Gücü: : 6852
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Mekpanpanel.com | Sandviç panel - Çatı panel ve Kenet çatı Çözümleri Empty Mekpanpanel.com | Sandviç panel - Çatı panel ve Kenet çatı Çözümleri

  Mesaj  nullsix Bir Perş. Ocak 31, 2013 6:06 pm

  Web : mekpanpanel.com

  İçerik - Başlık : Mekpanpanel.com | Sandviç panel - Çatı panel ve Kenet çatı Çözümleri

  Günlük yaşantımız dâhilinde var olan çalışmaların dış cephe kaplamaları ile bir araya getirilerek var olandan çok daha aktif ve dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlamak sizin için olduğu gibi bina sakinlerinin ekonomik bütçeleri içinde oldukça faydalı bir yatırım olacaktır. Bir bina için ele alacak olursak mekpan panel ile beraber tercih edeceğiniz sandviç paneller, tek kat profiller ya da ekstra ihtiyaçlarınız için sizlere benzersiz teklifler ve önerilerde bulunan ekibimiz en iyi şekilde hizmet sunuyor. Mekpan panel ile çatı ve cephe sandviç panelleri yaptırmak isterseniz bu alanda bize rahat bir şekilde ulaşmak için öncelikli olarak +90 332 239 21 44 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz gibi web sitemiz içeriğinde yer alan iletişim sayfamızdan da mail ile ulaşabilirsiniz. Sizler için daima alanında en iyi şekilde çalışmalara özen gösteren ekibimiz ile beraber sürekli olarak gelişmekte olan teknolojik yenilikleri de beraberinde izliyor ve bu doğrultuda daima en iyi sonuçlar ile karşı karşıya kalmanız için gerekli çalışmaları başarılı bir şekilde yapmaya özen gösteriyoruz.

  Sandviç panel ile ilgili olarak yıllardan beri süre gelen bu üretim ve montaj hizmetlerimiz dâhilinde özellikle çatı alanında öncelikli tercihler arasında yer alıyor ve iç kısımda yer alan izo cam ile beraber ısıyı içeriden dışarı vermeme ve dışarıdan içeriye almama gibi özellikleri ile beraber avantajlı kullanım imkânlarından yararlanabiliyoruz. Üstelik olarak bakımı da oldukça kolay olduğu gibi paslanmaz yapıya sahip olan bu panellerimiz uzunca bir süre rahat bir şekilde kullanım imkânına sahiptir. Bunun akabinde ise kendi isteğiniz doğrultusunda boyama işlemleri ile beraber tam olarak istediğiniz rengi verebilir ve çok daha etkili bir şekilde sonuçlar almaya başlarsınız. Sizlerde kendi istekleriniz doğrultusunda yapısal olarak dilerseniz dış cephe kaplaması alanında da sandviç panel kullanabilirsiniz. Bu alanda etkili bir şekilde sonuçlara ulaşmak için sandviç panel çatı için ideal bir şekilde sizlere sunulmaktadır.

  Kenet çatı ile ilgili olarak Bir birine geçirilmiş metal parçalardan bir araya getirilen çatı ile beraber içeriğinde yer alan izolasyon maddesi ile korunaklı ve ekonomik çözümler ile karşınıza gelen bu ürün sıcak ve soğuktan rahat bir şekilde koruma görevi ile karşımıza çıkar ve kenet çatı ile beraber etkili sonuçlardan yararlanma imkanına sahip oluruz. Sizlerde kullanacağınız çatı paneller ile beraber rahat bir şekilde yaşamınızı sürdürecek ve kolay bakım onarım işlemleri ile beraber vaktinizi boşa harcamayacaksınız. İnsanlar için artık en önemli unsurlardan bir tanesi olarak karşımıza gelen çatı paneller bu alanda ergonomik yapısı ile de dikkat çekiyor ve son yıllarda sıklıkla kullanılmaya başlanan bu ürünlerimiz etkili bir yapıya sahiptir. İçeriğinde yer alan maddelerden dolayı dayanıklı bir şekilde sizlere etkisini gösterirken uzun yıllar boyunca güvenli bir şekilde kullanılabilir durumda olması ile sonuçlardan kesinlikle memnun kalacaksınız. Bu alanda başarılı bir şekilde sonuçlara ulaşmak isterseniz sizlerde çatı panel kullanmaya özen göstermelisiniz.

  Mekpan panel üretimleri için İSO 9001:2008 kalite belgesi ile beraber yaşantınız dâhilinde projelerinize hayat verebilmeniz için Konya'nın Selçuklu ilçesi dâhilinde 3. Organize Sanayi 7. Sokakta Numara 11'de yer alan işletmesi ile beraber sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Bu alanda sizlerde başarılı bir şekilde sonuçlara ulaşmak isterseniz doğrudan bizimle iletişime geçmenizde fayda olacaktır. Çünkü sizlere alanında en iyi şekilde hizmet verebilmek adına gerek teknik personelimize verdiğimiz eğitimler ile gerek ise kendi içimizde yaptığımız yenilikler ile beraber müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz.

   Forum Saati C.tesi Tem. 11, 2020 9:09 pm