YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Hızlı İnternetin Adresi

  avatar
  kaptan38
  Geyik Takımı
  Geyik Takımı

  Domuz
  Mesaj Sayısı : 24
  Paylaşım Gücü: : 72
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 28/06/19
  Yaş : 25

  Hızlı İnternetin Adresi Empty Hızlı İnternetin Adresi

  Mesaj  kaptan38 Bir Çarş. Ekim 14, 2020 1:24 pm

  Hızlı İnternetin Adresi

  Fiber internet ülkemizde yaygın olarak kullanılmaya başladı. Yüksek hızlı internet keyfini kaçırmak istemeyenler kablonet.net adresi üzerinden avantajlı fırsatları okuyabilirler. Optik kablolar aracılığı ile iletim sağlayan fiber net diğer çözümlere göre daha hızlı hizmet veriyor. 1000 Mbps'ye kadar çıkan internet sayesinde ev ve iş yerlerinde hızlı internet sahibi olunuyor.

  Fibernet Hizmetleri
  Fiber altyapısının gelişmesiyle birlikte kullanımı da artış getiriyor. Kısa zamanda daha fazla iş yapmak, bilgi araştırmak ve internette hızlı vakit geçirmek isteyen kişiler için Fibernet mükemmel bir veri aktarım hızı sunuyor. Fibere uygun fiyatlarla sahip olmak artık çok kolay! Dört dörtlük kampanya, yok yok kampanyası, 3 ay bizden kampanyası gibi daha pek çok kampanyayı müşterilerine sunan firma sayesinde uygun fiyatlarla hızlı internet anında kullanıcılarla buluşuyor.


  Türksat Kablonet Hizmetleri

  Fiber internet altyapısının olmadığı yerlerde Türksat Kablonet ya da diğer adıyla Uydunet internet hizmeti de sunuluyor. Uydunet'in geliştirilerek yeni adı Türksat Kablonet olmuştur. Kablo üzerinden internet sağlayan bu hizmette internet kablolu televizyona takılan bir modemle sağlanıyor. Fiber alt yapısının olmadığı yerlerde kullanılan Türksat Kablonet için de firmanın güzel tarifeleri bulunuyor.


  Kullandığın kadar öde tarifesiyle ihtiyaç kadar internete sahip olurken kotalı tarifelerle belirlenen limitlerin aşılmaması sağlanıyor. Sınırlı, sınırsız ve onlarca tarife ile kullanım miktarı müşterinin isteğine göre gerçekleştiriliyor. Bu sayede herkesin kullanabileceği her keseye uygun fiyatlar sunuluyor.

   Forum Saati Çarş. Ara. 02, 2020 4:52 pm