YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Lazer Markalama Avantajları

  avatar
  kaptan38
  Geyik Takımı
  Geyik Takımı

  Domuz
  Mesaj Sayısı : 24
  Paylaşım Gücü: : 72
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 28/06/19
  Yaş : 25

  Lazer Markalama Avantajları Empty Lazer Markalama Avantajları

  Mesaj  kaptan38 Bir Ptsi Ekim 19, 2020 5:22 pm

  Lazer Markalama

  Lazer markalama farklı türlerdeki metallerin, ahşapların, seramiklerin, endüstride tercih edilen farklı plastiklerin ve deri dış yapıya sahip ürünlerin üzerine istediğinizin yazılmasıdır. Ayar Lazer olarak sizlere her türlü lazer markalama ve lazer pantograf hizmetini sağlamaktayız. Kullandığımız lazer cihazları son teknoloji ürünler olduğu için herhangi bir pozisyonlama veya markalama sorunu yaşamazsınız. İstediğiniz ebattaki ürüne istediğiniz baskıyı yapabiliriz.

  Günümüz şartlarında lazer işlemleri yüksek maliyetler karşılığında yapılabilmektedir. Biz Ayar Lazer olarak sizlere en uygun fiyatlara en kaliteli markalama işlemini sağlıyoruz. İsteğiniz doğrultusundaki siparişi alıyor ve alanında uzman ekibimiz dahlinde siparişi en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz.

  İstediğiniz boyut, içerik ve şekle uygun tüm lazer ile markalama  işlerinize talibiz! Severek ve müşteri memnuniyetini düşünerek yaptığımız lazer işlerinde en iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz. Özgün markanızı yüksek lazer teknolojisine sahip cihazlarımızla istediğiniz parçalara işleyerek, profesyonelliğinizi gözler önüne seriyoruz.

  Lazer Markalama Avantajları

  Lazer  ile yapılan markalama işlemi diğer geleneksel olarak tabir ettiğimiz markalama metotlarına oranla birden fazla avantajı bulunmaktadır. Milimetre bazında işleme yaptığı için görüntü anlamında yüksek kalite ve kalıcı bir temizliğe sahip olur. Lazer ile yazılma esnasında yüzeye temas eden herhangi bir parça olmadığı için karakterlerde herhangi kayma olmaz. Lazer ile işlenen markalamanın herhangi bir silinme veya aşınma problemi olmaz. Tüm bu avantajları göz önünde bulundurduğunuzda lazer markalama yapmanın daha mantıklı olacağını anlayacaksınızdır.

  Her türlü lazer markalama  işleriniz için bizi tercih edebilirsiniz. En uygun fiyat ve en kaliteli markalama ile hizmetinizdeyiz.

   Forum Saati Çarş. Ara. 02, 2020 4:55 pm