YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  WEBYAYIM - Alan Adı - Hosting ve Barındırma Çözümleri - webyayim.net.tr

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2365
  Paylaşım Gücü: : 7131
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  WEBYAYIM - Alan Adı - Hosting ve Barındırma Çözümleri - webyayim.net.tr Empty WEBYAYIM - Alan Adı - Hosting ve Barındırma Çözümleri - webyayim.net.tr

  Mesaj  nullsix Bir C.tesi Ekim 24, 2020 10:58 am

  Web Site İsmi : Webyayim.net.tr

  Site Başlığı : WEBYAYIM - Alan Adı - Hosting ve Barındırma Çözümleri - webyayim.net.tr

  Firma Kuruluş Senesi : 2003

  Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Ağustos 2016

  Site Tanıtımı : 2003 senesinden bu yana, gerek bireysel, gerekse de kurumsal internet hizmetleri sunan firma, son olarak webyayim.net.tr adı altında faaliyet vermeye başlamıştır. Müşterilerine; domain, hosting, vds , kiralık sunucu, cloud sunucu ve bunun gibi pek çok hizmeti bir arada sunan WEBYAYIM, sektöründe önemli bir yere sahiptir.

  Siz de avantajlı fiyatlarla son teknoloji sanal sunucular kiralamak isterseniz, hiç vakit kaybetmeden webyayim.net.tr isimli internet adresini ziyaret edebilirsiniz. SSD teknolojilerinin kullanıldığı sanal sunucular ile yüksek hız deneyimi yaşayabileceksiniz.

  Gerek yüksek uptime oranı ile, gerek hızlı ve kaliteli destek hizmeti ile büyük beğeni toplayan webyayim.net.tr adresi, sunucu barındırma ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz adına doğru bir adrestir. Güvenilir bir datacenter arıyorsanız, hiç tereddüt etmeksizin buradan hizmet alınız.

  Sizlere firmanın çok cazip bir kampanyasından da söz etmek istiyorum. Kampanyanın adı: Kirala Senin Olsun şeklindedir. Bu kampanya sayesinde, fiziksel sunuculara, 12 aylık kiralama hizmeti sonunda sahip olabilirsiniz. Arzu edenler, daha cazip fiyatlı fakat 16 ve 18 ay taksit seçenekleriyle de aynı sunucuları alabilir.

  Cloud sunucu hizmeti almayı arzu edenler, yine bu firmaya başvuruda bulunabilir. Oyun sunucusu kiralama, yedekleme, kabin kiralama ve daha pek çok hizmet burada müşterilere sunulmuştur.

  Korumalı sunucu alarak, güvenliğinizi üst seviyeye çıkarmak adına da WEBYAYIM'a ulaşabilirsiniz.

  Etiketler : Hosting, sunucu, alan adı, datacenter, domain, sanal sunucu, dedicated sunucu, kiralık sunucu, vds, sunucu barındırma, cloud sunucu, korumalı sunucu

  Adres: Seçkin Sokak 2-4 A Z-Ofis No: 78 Kağıthane - İstanbul

  Telefon numarası : + 90 212 706 88 10

   Forum Saati Çarş. Ara. 02, 2020 4:13 pm