BİLGİ FORMU


  Sevgiliye Kitap Hediyesi - SevgiliKitabi.com

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2128
  Paylaşım Gücü: : 6416
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Sevgiliye Kitap Hediyesi - SevgiliKitabi.com Empty Sevgiliye Kitap Hediyesi - SevgiliKitabi.com

  Mesaj  nullsix Bir Perş. Mart 07, 2013 5:01 pm

  Domain adı : SevgiliKitabi.com

  İçerik-Başlık : Sevgiliye Kitap Hediyesi - SevgiliKitabi.com

  Site Kuruluş Tarihi : Aralık 2010

  Tanıtım, Açıklama : Sevgilinize hiç unutamayacağı bir hediye almak ister misiniz ? Bugün buradan sizlere sevgilinize verebileceğiniz çok anlamlı bir hediyeden bahsedeceğiz. Hediyenin adı : Sevgili Kitabı

  Sevgili kitabı, aşkını kitap haline dönüştürmek isteyenlerin kitabıdır. Bu kitap, SevgiliKitabi.com isimli internet sitesi vasıtasıyla oluşturulabilir. Yanlış duymadınız, kitabı siz oluşturuyorsunuz. Sevgiliniz ile yaşadığınız geçmişi kitaba dökmek ve ona hediye olarak sunmak isterseniz, siz de SevgiliKitabi.com sitesine girerek kendi sevgili kitabınızı oluşturun. Kitabınızı, site üzerinden online olarak kolayca oluşturabilmektesiniz. Akabinde vereceğiniz sipariş ile beraber, kitabınız basılacak ve adresinize güzel bir hediye kutusu içerisinde gönderilecektir.

  SevgiliKitabi.com projesi, Karga Medya tarafından başlatılan bir projedir. Kısa zamanda binlerce kişi bu proje vasıtasıyla sevgiliye kitap hediyesi göndermiştir. Siz de sevgiliye hediye almak istiyorsanız SevgiliKitabi.com adresine bağlanarak ona hayatı boyunca unutamayacağı bir hediye oluşturunuz.

  Sevgili kitabı adlı hediyenin özellikle sevgililer günü hediyesi, yıldönümü hediyesi ya da doğum günü hediyesi olarak gönderilmeye son derece uygun olduğunu belirtebiliriz. Geçtiğimiz 14 Şubat öncesinde binlerce kişi bu siteden online olarak kendi kitabını oluşturmuş ve sevgilisinin adresine göndermiştir.

  Bir Karga Medya projesi olan SevgiliKitabi.com adresine herkesi bekliyoruz.

   Forum Saati Çarş. Ekim 16, 2019 3:01 am