YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Promosyon Ürünleri Sitesi | Mert Promosyon

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2272
  Paylaşım Gücü: : 6852
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Promosyon Ürünleri Sitesi | Mert Promosyon Empty Promosyon Ürünleri Sitesi | Mert Promosyon

  Mesaj  nullsix Bir Paz Ekim 30, 2011 3:43 pm

  Domain adı : Mertpromosyon.com

  İçerik-Başlık : Promosyon Ürünleri Sitesi | Mert Promosyon

  Site Kuruluş Tarihi : Şubat 2004

  Tanıtım, Açıklama : Bir Promosyon ürünleri Sitesi olan Mertpromosyon.com'a hoşgeldiniz. Site aracılığı ile çok çeşitli ürün ihtiyaçlarınızı oldukça ekonomik fiyatlar üzerinden karşılayabilirsiniz.

  Öncelikle promosyon kelimesinin tanımını, herkesin anlayabileceği bir şekilde yapalım. Firmalar ve çeşitli kuruluşlar, kendi markalarına dair logoları bazı ürünlerin üzerine yerleştirirler. Firmalar, bu ürünlerin dağıtımı sayesinde kendi reklamlarını yapmış olmaktadırlar. Örneğin, MertPromosyon adlı internet sitesinden, bir promosyon t-shirt aldık. Satın aldığımız ürün promosyon ürün olmasından ötürü, oldukça ekonomik bir fiyattan bu ürünü tedarik etmiş olduk. Bu durumda hem biz uygun fiyat ile t-shirt'e sahip olduk, hem de t-shirt üzerinde reklamını yapan firma, etkili bir şekilde kendi tanıtımını yapmış oldu. Mert Promosyon olarak, biz de promosyonlu ürünleri siz değerli müşterilerimize tedarik etme konusunda aracı kurum olmuş oluyoruz.

  İnternet sitesi üzerinde her telden birçok ürün çeşidi, ayrı menüler halinde kategorize edilmiştir. Böylece hangi ürüne ihtiyacınız var ise tek bir tık ile bu ürünü inceleyebilir. Beğendikleriniz olur ise siparişini gerçekleştirebilirsiniz. Site üzerinden beğenmiş olduğunuz ürünlerin siparişini vermek adına, üst menümüzde yer alan Sipariş Sayfamızı kullanabilir veya aşağıda belirtilen iletişim kanallarımızdan herhangi birini kullanabilirsiniz. Arzu eden müşterilerimiz, iletişim sayfamızdaki iletişim formunu doldurarak her türlü soru, sorun, öneri, istek ve siparişlerini de gerçekleştirebilirler. Keyifli alişverişler diliyoruz.

  İletişim Kanalları
  Şubemize Dair Açık Adres : Demirtaş Mah. Kepenekçi Sabunhane Sok. No:33 Yaprak İş Hanı, 34134 İstanbul, Türkiye
  Telefon : 0212 528 22 89
  Mail : info @ mertpromosyon.com
  Web : Mertpromosyon.com

   Forum Saati Paz Tem. 12, 2020 11:05 am