BİLGİ FORMU


  Dosya Açma Programları - Dosya Nasıl Açılır

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2128
  Paylaşım Gücü: : 6416
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Dosya Açma Programları - Dosya Nasıl Açılır Empty Dosya Açma Programları - Dosya Nasıl Açılır

  Mesaj  nullsix Bir Paz Kas. 06, 2011 7:41 pm

  Domain adı : nasilacilir.com

  İçerik-Başlık : Dosya Açma Programları - Dosya Nasıl Açılır

  Site Kuruluş Tarihi : Ekim 2011

  Tanıtım, Açıklama : nasilacilir.com adlı web adresine hoşgeldiniz. Site aracılığı ile birçok dosya uzantısını açmak için kullanılması gereken programları indirme imkanına sahip olabilirsiniz.

  Site içeriğinde, dosya uzantıları A'dan Z'ye baş harfine göre ayrı bölümler halinde kategorize edilmiştir. Böylece dilediğiniz uzantıyı site üzerinden kolayca bulabilir ve bu uzantının hangi programlar ile açılabileceğini öğrenerek, bu programı indirebilirsiniz.

  En popüler uzantılardan biri olan .rar uzantısını açmak için kullanılan programı ve bu dosyayı açmak için bilinmesi gerekenleri RAR Dosyası Nasıl Açılır sayfasından öğrenebilirsiniz. Sitede diğer tüm uzantılara ait Dosya Nasıl Açılır sorusuna cevap bulabileceksiniz. Site içeriğinde yer alan tüm yazılarda, hem dosya uzantısının nasıl açılacağı detaylarıyla anlatılmış, hem de bu dosyayı açmak için gereken programın indirme linkleri verilmiştir.

  Dosya Nasıl Açılır ? Hangi uzantıyı, hangi programla açarız ? Dosya açma programlarını nasıl indirebiliriz ? Hepsini Burada Açıklıyoruz
  nasilacilir.com

   Forum Saati Cuma Ekim 18, 2019 12:44 am