YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU

En İyi Diş Hekimi Hasta Takip Programı Hangisidir?

kaptan38
    Geyik Takımı
    Geyik Takımı

Domuz
    Paylaşım Gücü: : 147
    Rep Gücü: : 0

En İyi Diş Hekimi Hasta Takip Programı Hangisidir? Empty En İyi Diş Hekimi Hasta Takip Programı Hangisidir?

Mesaj  kaptan38 Salı Mart 29, 2022 11:36 pm

En İyi Diş Hekimi Hasta Takip Programı Hangisidir?

Diş hekimi hasta takip programı diş klinikleri ve muayenehaneleri için üretilmiş olan bir tür yazılım programıdır. Bu program sayesinde diş hekimleri, dijital dünya ile işlerini çok daha hızlı, pratik ve ferah yapabilmektedir. En iyi diş hekimi takip programlarından biri olan DentalBulut da en iyi diş hekimi takip programı arasında yerini almaktadır.

En İyi Diş Hekimi Hasta Takip Programı Hangisidir? Ofn1g5x

Diş hekimi hasta takip programı sayesinde randevularınızı yönetebilir, E-SMM ve E-Fatura entegrasyonu sağlayabilir, stoğunuzu takip edebilir, hastalarınızın tedavi sürecini yönetebilir ve raporlama yapabilirsiniz. Ayrıca e-nabız ile entegre olan DentalBulut, ulusal sağlık sistemine gerekli olan verileri iletmenize yardımcı olmaktadır.

DentalBulut Diş Kliniği Hasta Takip Programı ve Avantajları

DentalBulut diş kliniği hasta takip programının avantajları aşağıdaki gibi sıralanabilir:

• Kolay bir şekilde stok takibi sağlanabilir,
    • Kağıt, yer ve zaman tasarrufu sağlar,
    • E-Fatura ve E-Serbest Meslek Makbuzu entegrasyonuna sahiptir,
    • SMS gönderme imkanına sahiptir,
    • Veri iletimi için USS ile entegrasyonu bulunmaktadır ve iletim sağlar,
    • Randevuların takip edilmesini sağlar,
    • Tedavi kaydı açılabilir ve süreç takibini kolaylaştırır,
    • Raporlama gibi finansal tablo işlemlerini gerçekleştirebilir.

Sonuç olarak DentalBulut’un sunmuş olduğu hizmetler, diş hekimleri ve klinikleri için vazgeçilmez bir dijital çözüm kaynağı olmuştur. Eğer diş hekimiyseniz ve bir klinik yönetim programına ihtiyacınız varsa DentalBulut hasta takip ve klinik yönetim programını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

DentalBulut Nedir?
    2010 yılından beri sağlık sektöründe yazılım çözümleri üreten Sekizbit ailesinin bir hasta takip ve klinik yönetim programıdır.

DentalBulut Kimler için Uygundur?
    Dentalbulut, diş klinikleri ve diş hekimleri için uygundur.

Dental Bulut’u Ücretsiz Deneyebilir Miyim?
    Evet, DentalBulut diş hekimi hasta takip programı ücretsiz deneme imkanı sunmaktadır.

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 9:53 pm