YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Medikalize satış ortaklığı - Medikalize.com.tr

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2270
  Paylaşım Gücü: : 6846
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Medikalize satış ortaklığı - Medikalize.com.tr Empty Medikalize satış ortaklığı - Medikalize.com.tr

  Mesaj  nullsix Bir Salı Mayıs 28, 2013 8:15 pm

  Site Adı : medikalize.com.tr

  Site Konusu : Medikalize satış ortaklığı - Medikalize.com.tr

  Etiketler : Satış ortaklığı, affiliate marketing, toptan satış , ürün tedariği , satış başı kazanç

  Sistem Ne Zamandır Aktif : 5 Yıl

  Site Tanıtım Mesajı : Medikalize satış ortaklığı sistemi, Türkiye'nin dört bir yanından 7000'den fazla aktif satış ortağı nı bünyesinde barındırmaktadır. Peki nedir bu Medikalize satış ortaklığı , hemen açıklayalım.

  Bir internet siteniz olduğunu düşünelim. Bu internet sitenizin belirli bir ziyaretçi portfoyü olsun. Siz de sitenize medikalize.com.tr sitesi üzerinde belirtilen ürünlerden dilediklerinize dair reklam kodlarını yerleştirin. Ziyaretçileriniz, sizin siteniz vasıtasıyla medikalize ürünlerini satın aldığı takdirde, satış başı 30 Türk lirası komisyon anında sizin olacaktır. Yüksek hite sahip bir sitenizin olması durumunda, internet sitenizden kazanacağınız paraların haddi hesabı olmayabilir.

  Medikalize ürünlerini incelemek için medikalize.com.tr sitesine girebilirsiniz. Bu ürünler, sitenize ekleyeceğiniz ürünler olacaktır. Ürünlerin her biri, son derece kaliteli ve ilgi çekici ürünlerdir. Dolayısı ile satış oranınızın oldukça yüksek olacağını buradan belirtmekte fayda var.

  medikalize.com.tr affiliate marketing yani satış ortaklığı sistemi sayesinde siz de düzenli gelirler elde edebilirsiniz. Sistemin nasıl çalıştığı ile ilgili daha detaylı bilgilere sahip olmayı arzularsanız hemen medikalize.com.tr adresini ziyaret etmenizi öneriyorum. Sitede, sistem pek detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Tüm Medikalize satış ortaklarına bol kazançlar dilerim.

   Forum Saati Salı Tem. 07, 2020 12:55 am