YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Bostancı Psikolog Tavsiyesi

  avatar
  burcualtinoy
  Emektar Üye
  Emektar Üye


  Mesaj Sayısı : 608
  Paylaşım Gücü: : 1811
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 12/01/21

  Bostancı Psikolog Tavsiyesi Empty Bostancı Psikolog Tavsiyesi

  Mesaj  burcualtinoy Salı Mayıs 31, 2022 11:40 pm

  Neden Terapi? Terapi; kendini keşfetme sürecidir, geçmiş ile bugün arasındaki bağlantıyı fark edebildiğimiz bir yerdir, rüyalarımızın dilini öğrendiğimiz bir süreçtir, kişinin mahremi ve saklı odasıdır, hayalimizdeki benle değil içerdeki benle buluştuğumuz bir yerdir, duygusal bir süreçtir, çatışmalarımızla baş edebilmeyi deneyimlediğimiz bir süreçtir, kendimizi ötekine güvenle bırakabilmeyi deneyimlediğimiz bir yerdir, kişinin kendisinin terapisti olması sürecidir, 'Hep benim başıma geliyor, hep aynı şeyi yaşıyorum' diye ifade ettiğimiz döngüleri fark ederek yeni bir yol edinebilme sürecidir, kendimizin ve ötekinin sınırlarını fark ettiğimiz bir yerdir, hata yapma hakkını kendimize tanımayı öğrendiğimiz bir süreçtir, kendi bütünlüğünü kazanmadır.

  Uzm. Klinik Psikolog Sefa ÖZNE kimdir? www.psksefaozne.com web sitesini ziyaret ederek detaylı bilgiye ve yazılarına ulaşabilirsiniz. www.instagram.com/psk.sefaozne instagram adresinden kendisini takip edebilir ve yazılarına ulaşabilirsiniz.

  Zaman zaman hayatta yaşadığımız problemler ve zorlu durumlardan kaynaklı olarak psikologlara ihtiyaç duyabiliriz. Bostancı psikolog , Caddebostan psikolog hizmetleri ile bu uzman psikolog tarafından destek alabilirsiniz. Panik atak, kişilik bozuklukları, yas ve kayıplar, depresyon, OKB, kaygı bozuklukları, travma sonrası stres bozuklukları, ergenlik dönemi sorunları, ilişki sorunları ve benzeri sorunlar çalışma alanları arasındadır. Online psikolojik danışma hizmetlerini de bu platformdan talep edebilirsiniz.

   Forum Saati Çarş. Haz. 29, 2022 11:34 am