YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Spotçum'da hangi ürünleri bulabilirsiniz?

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2270
  Paylaşım Gücü: : 6846
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Spotçum'da hangi ürünleri bulabilirsiniz? Empty Spotçum'da hangi ürünleri bulabilirsiniz?

  Mesaj  nullsix Bir Ptsi Ara. 16, 2013 6:02 pm

  Spot Ürün Nedir?
  Üretim yapmakta olan kuruluşların büyük bir çoğunluğu satış için bayi ağlarını ve distribütörleri kullanmaktadır. Kendi pazarlama ağını oluşturmaktan çok daha kolay bir satış yöntemi olan distribütör ve toptancı ağlarından faydalanma usulünde, toptancılar belirli miktarlarda siparişlerde bulunmaktadır ve bu ürünleri depolarında tutmaktadırlar. Fabrikalardan gönderilen bu ürünleri de kendi alt bayileri kanalı ile satışa sunmaktadırlar. Fabrika yönünden üretilmiş olan bu sorunsuz ürünlerin hepsi, satış tarihlerinden itibaren servis garantisi altındadır.

  Her toptancı belirli bir miktarda ürün satışı yapacağına dair teminat vermektedir. Bu satış nispetları bir yıllık ortalamalar baz alınarak belirlenmektedir. Ancak sene sonuna doğru toptancı söz verdiği satış oranlarına ulaşamadığında, gerek ticari manada mahçup olmamak, gerek fabrikalarla çalışmalarından ödün vermemek adına, elindeki stokları maliyet fiyatları ile markaların resmi bayisi şekilde görünmeyen işletmelere satışa sunmaktadır ve bu ürünlere “spot ürün” denilmektedir. Spot ürünler satılırken, bayilerden daha hesaplı rakamlarla ürün alma şansı bulan bu kuruluşlar da, servis garantili şekilde bayi ürünleri ile benzer fabrikadan gelen mallarını satışa çok aşırı daha hesaplı fiyatlarla sunabilmektedirler.

  Spot ürünler orijinal midir?
  Evet spot ürünler bayilerden satın aldığınız ürünlerin aynısıdır.

  “Garantili spot ürün” gerçekten mevcut mı?
  Evet, sıfır şekilde satılan spot ürünler, iki sene boyunca kuruluşların yetkili servisleri yönünden garanti hizmeti sunularak satılmaktadır. (servis garantili)

  Mağaza ürünleri ile spot ürünler arasındaki ayrım nedir?
  Tek ayrım satın aldığınız işletmenin farklı olmasıdır. Geriye kalan ürün kalitesi, garanti bunun gibi tüm özellikler aynıdır.

  Spot ürünler nerden alınır?
  Spot ürün konusunda bir yanlış anlaşılma söz konusudur. Defolu beyaz eşya satışı yapmakta olan kuruluşlar ve ikinci el eşya satışı yapmakta olan kuruluşlar da spot mağaza adı ile hizmet vermektedirler. Bu kuruluşlarda satılan ürünler defolu yahut ikinci el üründür. Ancak www.spotcum.com.tr bunun gibi spot mağazalarda yüzde yüz orjinal olan sıfır ve iki sene garantili ürünler satışa sunulmaktadır. spot fiyatları


  Spotçum güvenilir midir?
  Spotcum ( Spotcum.com.tr ) firması uzun yıllardır Türk ticaret dünyasında bilinmekte olan, İzmir merkezli bir firmadır. 60'lı yıllardan bu yanada faaliyet göstermekte olan kuruluş ticari adı olan “Tosun Ticaret” içerisinde çok sayıda farklı sektörde faaliyet sergilemiştir. İmalattan, pazarlamaya kadar uzanan kuruluş kolları içinde markalaşan Spotçum ise, firmanın küçük elektrikli ev aletleri pazarlaması hizmetlerini yürütmektedir.

  Spotçum'da hangi ürünleri bulabilirsiniz?
  Spotcum ( Spotcum.com.tr ) web sitesinde mutfak robotu, elektrikli süpürge, mixer, blender set, meyve sıkacağı, ütü, fırın, çay makinesi, kettle, setüstü ocak bunun gibi çok sayıda farklı kategoride küçük ev aletleri bulunmaktadır. Arzum, Braun, Philips, Felix, Fakir, Sunny, Simfer, Ferre, Eminçelik, Luxell, Lider, Femaş, White Daisy, Tefal, Kumtel, Cucinox, Korkmaz, Akel, Mehtap, Sofram, Isımatik, Termomak, Premier, Profilo ve Alf marka küçük elektrikli ev aletleri bulunmaktadır.


   Forum Saati Çarş. Tem. 08, 2020 1:18 am