YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  En Şık Takı Ve Aksesuarlar Burada

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2267
  Paylaşım Gücü: : 6837
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  En Şık Takı Ve Aksesuarlar Burada Empty En Şık Takı Ve Aksesuarlar Burada

  Mesaj  nullsix Bir Cuma Şub. 14, 2014 2:12 am

  En Şık Takı Ve Aksesuarlar Burada

  Web: Vipongo.com

  Kadınlar her zaman için estetik bir algı yaratır. Bu gerek yüz hatları gerek vücut hatları gerek ses tonundan kaynaklı olsun kadın geçmişten günümüze kadar daha naif daha zarif insan cinsiyeti olarak kabul edilmiştir. Elbette bu her kadın için güzel bir duygudur ancak çok kez büyük sorumlulukları beraberinde getirir.

  Kadına biçilen bu rol bir kadını her zaman için kendine özen göstermesi gerekliliğine itmektedir. Bunun için modaya uymak, eksiksiz aksesuarlarla kadının kendisini tamamlaması beklenmektedir. Bu da işin cilvesi olarak kabul edilebilir.

  Takı her ne kadar küçük süs eşyaları gibi algılansa da kıyafetin tamamlayıcısı niteliktedir. Mesela çok sade bir elbise zarif bir kolye olmadan çok sönük kalacaktır. Ancak kolyenin zarif olması değil aynı zamanda modern görünmesi de şarttır. Mesela 2014 takı modasına bakıldığı zaman en moda kolyelerin el yazısı biçiminde isim yazılmış olan kolyeler olduğu görülebilir. Bu tip bir kolyenin elbiseye yakışması ancak boyutu ve rengiyle ayarlanabilir.

  Diğer yandan bakıldığında elbise hiçbir şekilde eksik kalmamalıdır. Düz bir elbiseyi yalnızca kolye ile tamamlamak mümkün değildir. Buna en güzel kombine küpe olacaktır. Ancak bu şekilde sert bir görüntü sağlanacağından kolye ile aynı renkte olan bir bileklik daha uygun olacaktır. Bileklik de 2014 yılı takı modasına uygun olacaksa sade değil taşlı bileziklerin tercih edilmesi daha doğru olacaktır. En şık takı modelleri için vipongo.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

   Forum Saati C.tesi Tem. 04, 2020 11:17 am