BİLGİ FORMU


  Yüzlerce Spor Malzemesi Burada - Toptanspormalzemeleri.com

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2128
  Paylaşım Gücü: : 6416
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Yüzlerce Spor Malzemesi Burada - Toptanspormalzemeleri.com Empty Yüzlerce Spor Malzemesi Burada - Toptanspormalzemeleri.com

  Mesaj  nullsix Bir Salı Mart 04, 2014 1:24 am

  Yüzlerce Spor Malzemesi Burada - Toptanspormalzemeleri.com

  Türkiye futbol açısından cennet sayılabilecek bir ülke. Ülkedeki büyük takımlardan tutun da yerel amatör takımlara kadar hemen her takımın destekleyicisi taraftar var. Bu taraflar sayesinde ülkemizde özellikle futbola ilgi büyük gibi görünse de büyük takımlar dahil neredeyse her takımın maddi güçlükler ile boğuştuğuda yadsınamaz bir gerçek.

  Maddi zorlukları aşmak açısından federasyon Uefa standartlarına bağlı olarak bir dizi yaptırım getirmiş bulunuyor. Ancak bu yaptırımlar mali zorluklar yaşayan klüplerin durumunun daha kötüye gitmesine neden oluyor. Ülkemizde deplasmana gidecek bütçesi olmayan 3.lig klüpleri, toptan spor malzemeleri bile alamayan amatör küme klüpleri azımsanamayacak düzeyde. Bu durumları aşmak için en büyük çözüm ise federasyonun altyapı teşviği yaparak klüplerin dışarıdan maliyetli futbolcular almak yerine kendi içinde oyuncu yetiştirmesini sağlamak gibi gözüküyor.

  Federasyonun şu anda bu adımları atması ise bir hayal gibi duruyor. Ülkemizde sadece bir kaç büyük klüp olduğunu ve bundan başka spor klübü olmadığını düşünen yönetici zihniyeti ile biyere ulaşmamız mümkün gözükmüyor.

  Web Sayfası: Toptanspormalzemeleri.com

   Forum Saati Perş. Ekim 17, 2019 11:54 pm