YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Estetik.net | Estetik cerrahi Sitesi

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2267
  Paylaşım Gücü: : 6837
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Estetik.net | Estetik cerrahi Sitesi Empty Estetik.net | Estetik cerrahi Sitesi

  Mesaj  nullsix Bir C.tesi Ara. 24, 2011 11:00 pm

  Domain adı : estetik.net

  İçerik-Başlık : Estetik.net | Estetik cerrahi Sitesi

  Site Kuruluş Tarihi : Aralık 2001

  Tanıtım, Açıklama : Son yıllarda estetik cerrahi büyük bir gelişim gösterdi. Artık estetik ameliyatlar ile, vücudunuzda istediğiniz değişiklikleri yapabilmek mümkün oldu. Lakin estetik operasyonlara girmeden evvel dikkat edilmesi gereken pek çok husus vardır. estetik.net adlı internet sitesinde, estetik ameliyatlar ile ilgili olarak merak ettiğiniz tüm sorulara uzmanından yanıt bulabileceksiniz.

  Estetik.Net isimli web sitesi, Op. Dr. Teoman Doğan tarafından hazırlanmıştır. Site içeriğinde her türlü estetik ameliyat hakkında faydalı veriler yer almaktadır. Sitede, detaylı analizi yapılan bazı estetik ameliyatlar :

  Burun Estetiği - Kepçe Kulak Ameliyatı - Karın germe ameliyatı - meme büyültme - meme küçültme ve meme dikleştirme ameliyatları - göz kapağı estetiği - yağ alma ameliyatı - Kol sarkıklığı tedavisi - çene ve elmacık kemiği protezleri - yüz gençleştirme ameliyatları - kaş kaldırma ve doğuştan kulağı olmayan çocuklar için microtia operasyonu olarak sıralanabilir. Tüm bu estetik operasyonlar, detaylı resimlerle ve bilimsel açıklamalarla, Op. Dr. Teoman Doğan kaleminden analiz edilmiştir. Sayfa içeriklerinde, ameliyat öncesi ve sonrası resimler de ziyaretçilere sunulmuştur.

  Op. Dr. Teoman Doğan http://www.estetik.net

   Forum Saati C.tesi Tem. 04, 2020 3:20 am