YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU

Kuru saçlara özel bioxcin

nullsix
    Emektar Üye
    Emektar Üye

Paylaşım Gücü: : 8869
    Rep Gücü: : 0

Kuru saçlara özel bioxcin Empty Kuru saçlara özel bioxcin

Mesaj  nullsix Cuma Haz. 13, 2014 10:07 pm

Kuru saçlara özel bioxcin

Merhaba ben kısa fakat kuru saça sahip bir insandım. Fakat bir arkadaşımın önerisi ile Bioxcin Genesis Şampuan ile tanıştım. Oda benim gibi saçlarının kuru ve bakımsız görünmesinden şikâyetçiydi. Daha sonrasında bu tavsiyeye uyarak eczaneye gidip Bioxcin Genesis Şampuanı aldım kendime. Banyodan çıktığımda saçlarımda farklı bir hal vardı sanki saçlarım biraz daha canlı gibi duruyordu. Bir sonraki gün yine saçlarımı Bioxcin Genesis Şampuan ile yıkadım ve saçlarımın görünümünde gözle görünür bir iyileşme başlamıştı. Ve artık her gün saçlarımı Bioxcin Genesis Şampuan ile yıkamaya başladım sonraki günlerde de etkisinin arttığını fark ettim ve kullanmaya da devam ettim. Etkisi her geçen gün arttıkça daha bir mutlu oldum saçlarım eski görünümünden çıkmış bambaşka bir hal almıştı inanamıyordum oysa o kadar şampuan denemişken sonunda aradığımı bulmuştum sanki benim o eski kuru ve bakımsız görünen saçlarımdan eser kalmamıştı. Şimdi bana Bioxcin Genesis Şampuanı öneren arkadaşıma teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim denenmesi gerek bir ürün olduğunu düşünüyorum çünkü kendim bu duruma şahit oldum.

http://www.bioxcin.com.tr/ ( Bioxcin.com.tr )

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 10:57 am