YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU

RESTOREX SAÇIMI CANLANDIRDI

nullsix
    Emektar Üye
    Emektar Üye

Paylaşım Gücü: : 8845
    Rep Gücü: : 0

RESTOREX SAÇIMI CANLANDIRDI  Empty RESTOREX SAÇIMI CANLANDIRDI

Mesaj  nullsix Salı Tem. 01, 2014 10:27 pm

86 RESTOREX SAÇIMI CANLANDIRDI
    İki çocuk annesi olmak çok zor. Dünyanın en güzel mesleği bence. E çocuk yetiştirmek o kadar kolay değil tabi. Ev hanımı olmama rağmen bakımıma giyinişime her kadın gibi saçlarıma özen gösteririm . birincisi kocama her zaman iyi hoş ve bakımlı gözükmek için ikinicisi ise her hafta olan kısır günleri için. Çocuklar seni strese sokar endişye koyar merak ettirir. Ekmek almaya gönderirsin gec gelir merak edersin . benim annem derdi. Saçlarımı ağarttın diye. Kadın haklıymış. Ee tabi onların zamanında şimdiki gibi kozmetik ürünleri yok bakım yok. Bende kuaföre para yedirmek istemiyorum kına yakmak ta bi yana kadar saçların boyasını canlılıgını tutmak için. Kocamın sipariş ettiği bir şampuan kullanmaya başladık. Restorex . nerden bulduysa Allah razı olsun . o kadar parlak o kadar canlı ki saçlarım. Ayrıca birtane bi kepek yok. Hemde anında etkili oluyor. Artık kısır günlerine en iddalı bir şekilde gidiyorum. Saçlarımı sallaya sallaya. Restorex adındaki şampuan hayatımın dönüm noktası oldu.

hızlı saç uzatan şampuan ( Restorex.com.tr )

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 11:23 pm