YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Alevi Köyleri, Alevi Ünlüler ve fazlası - Zohreanaforum.com

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2278
  Paylaşım Gücü: : 6870
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Alevi Köyleri, Alevi Ünlüler ve fazlası - Zohreanaforum.com Empty Alevi Köyleri, Alevi Ünlüler ve fazlası - Zohreanaforum.com

  Mesaj  nullsix Bir Cuma Ağus. 15, 2014 9:19 pm

  Domain İsmi : Zohreanaforum.com

  Sitenin Konusu : Alevi Köyleri, Alevi Ünlüler ve fazlası - Zohreanaforum.com

  Sitenin Aktif Olma Tarihi : Ocak 2009

  Açıklamalar - Tanıtım : Zohreanaforum.com adı altında yayın hayatını sürdüren internet sitesine hoşgeldiniz. Zohreanaforum.com sitesi, faaliyetlerine başladığı günden bu yana ziyaretçilerini Alevilik hakkında bilinçlendirmeye çalışmaktadır. Sitenin an itibariyle on bine yakın üyesi mevcuttur.

  Siz de alevilik hakkında merak ettiklerinizi Zohreanaforum.com adresi sayesinde öğrenebilirsiniz. Siteye kayıt yaptırarak bu oluşuma aktif bir biçimde katılım gösterme şansınız bulunmaktadır.

  Alevilik tarihi, Alevi sözleri, Alevi türküleri, Alevi Köyleri ve çok daha fazlası sitede kendine yer bulmuştur.

  Alevilik ile ilgili her türlü haber ve gelişmeleri yine bu forum içerisinde bulunan 'Alevi Haber' kategorisi vasıtasıyla takip edebilirsiniz. Sitenin Atatürk ve Ulusal mücadele isimlı bölümünde ise Atatürk'ün hayatı, resimleri, videoları, anıları ve şiirleri bulunabilecektir.

  Türkiye'nin Alevi Köyleri Haritası zohreanaforum.com adresine yüklenmiştir. İllere göre alevi köylerini yakından incelemek adına bu sayfaya girebilirsiniz.

  Sivas; Alevi köyleri sıralamasında Türkiye'de en çok Alevi köyü bulunduran ilimizdir. Sivas'ın ardından Çorum, Tokat, İzmir, Erzincan, Malatya, Yozgat, Bingöl, Ankara, Tunceli, Amasya, Maraş ve Erzurum, içerisinde barındırdığı Alevi köyleri sayısı bakımından başı çeken diğer illerden bazılarıdır.

  Sivas Alevi Köyleri ile ilgili videolar zohreanaforum.com sitesinden izlenebilir.

  Aleviliğin ne anlama geldiğini öğrenmek isteyenler, Alevi köylerini tanımak ve Alevi haberlerini takip etmeyi arzu edenler bu foruma davetlidir.

  http://www.zohreanaforum.com

   Forum Saati Perş. Tem. 16, 2020 4:36 pm