YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Glucosamine ile eklem ve Romatizma ağrılarına son | Glucosamine-siparis.com

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2278
  Paylaşım Gücü: : 6870
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Glucosamine ile eklem ve Romatizma ağrılarına son | Glucosamine-siparis.com Empty Glucosamine ile eklem ve Romatizma ağrılarına son | Glucosamine-siparis.com

  Mesaj  nullsix Bir Cuma Ağus. 22, 2014 7:23 pm

  Web: Glucosamine-siparis.com

  Başlık: Glucosamine ile eklem ve Romatizma ağrılarına son | Glucosamine-siparis.com

  Ürün Tanımlaması: Golden Life Glucosamine Chondoritin Msm Hyaluronic Acid Boswellia Serrata 300 Tablet

  Glucosamine ile eklem ve Romatizma ağrılarına son | Glucosamine-siparis.com UstKomple21

  Glucosamine Chondroitin Msm 5 Formüllü Bu Özel Ürünün Faydaları

  Glucosamine Eklem Ve Romatizma Tedavisinde Kullanılan Doğal Bir Maddedir Karides ve istiridye Gibi Deniz Mamüllerinden Elde Edilmektedir Eklem Ağrıları Mafsal Ağrıları İçin Tüm Dünyada Güvenle Kullanılan Bir Üründür Kireçlenme Tedavisinde Doktorların Hastalarına En Çok Tavsiye Ettiği Doğal Ürün Olarak Tercih Edilmektedir.

  Chondroitin Nedir Köpek Balığı Kıkırdağından Elde Edilen Doğal Bir Formüldür Eklem İçindeki Kıkırdağı Koruyan Ve Eklem İçine Kıkırdak Üretimini Destekleyen Bir Maddedir Eklem Ağrılarının Tedavisinde Kullanılan Dünyada En Çok Tercih Edilen Formüldür,Chondroitin Eklem Arası Sıvı Olarak Bilinen Kıkırdak Dokuyu Onararak Aşınma Sürtünme Gibi Problemleri Ortadan Kaldırır Ve Daha Rahat Hareket Etmenize Yardımcı Olur.

  Msm Organik Bir Sülfürdür Eklem Ağrısının Hafiflemesi Ve Giderilmesinde Kullanılabilecek En Güvenli Doğal Bir Formüldür Glucosamine Chondroitin Msm İle Birleşerek Daha Verimli Bir Sonuç Alabilirsiniz Eklem Romatizması Ve Kireçlenmesinde Dünyada En Çok Kullanılan Ürün Olarak Dikkat Çekmektedir Bu Mükemmel Kombinasyonu Tercih Etmenizdeki En Güvenli Sebep Doğal Olmasıdır.

  Hyaluronic Acid Hyaluronik asit , uzun zincirli bir polisakkarittir. Bu asit, insan vücudunda bir yapıtaşı olarak, her türlü dokuda (epitelyumdan sinir dokusuna kadar) ve eklem sıvısında bulunan mu’cizevî bir moleküldür. Gözün camsı sıvısı, kıkırdak, eklem sıvısı, alt deri (dermis), üst deri (epidermis) ve göbek kordonu gibi vücutta farklı bölgelerde bulunur. Yüksek molekül ağırlıklı ve negatif yüklü oluşu ona viskoelastik bir özellik kazandırır. Tabiî ve sentetik polimerlerden daha fazla (kendi hacminden bin kat fazla) su tutar. Horoz ibiği, bebek kordonu ve diğer bazı hayvanî kaynaklardan saflaştırılır; ayrıca, bakteriden fermantasyon ve doğrudan ayırma (izolasyon) metotlarıyla elde edilebilir. Bir kısmı da dalakta metabolize olur. Herhangi bir şekilde alerjik reaksiyonlara sebep olmaz. Boswellia Serrata

  Yüzyıllardır Hint tıbbında, bel-boyun fıtığı ve eklem hastalıkları tedavisinde kullanılan Boswellia Serrata adlı bitkinin tedavi edici etkileri modern tıp tarafından da kabul gördü. Amerikalı doktorlar tarafından hastalar üzerinde uzun süredir denenen Boswellia tedavisinde ortaya çıkan sonuçlar ise bel ve boyun fıtığı ağrısı çekenlere diz ağrısından yürüyemeyenlere müjde niteliğinde.

  Boswellia Serrata içeren ilaçlarla tedavi gören hastaların tamamına yakınının 1 hafta içinde ağrılarında çok önemli ölçüde azalma tespit edilirken, bir ayın sonunda hasarlı ve hastalığa sebep olan eklemlerin bozulmuş yapılarının düzelmeye başladığı gözlemlendi.

  Bel ve boyun fıtığı tedavisinde devrim niteliği taşıyan Boswellia Serrata, artık Türk hastaları tarafından da ilgi göreceğe benziyor.

  Golden Life Glucosamine Chondroitin Msm 300 Tablet Sahibi Olmanız İçin Bir Telefon Kadar Yakınız

  Glucosamine-siparis.com

   Forum Saati Çarş. Tem. 15, 2020 10:36 am