BİLGİ FORMU


  Yapışık Kardeşler 30 Ocak 2015'te Sinemalarda | Yapisikkardesler.com

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2128
  Paylaşım Gücü: : 6416
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Yapışık Kardeşler 30 Ocak 2015'te Sinemalarda | Yapisikkardesler.com Empty Yapışık Kardeşler 30 Ocak 2015'te Sinemalarda | Yapisikkardesler.com

  Mesaj  nullsix Bir Perş. Kas. 20, 2014 2:16 am

  Tanıtılan Sitenin ismi : Yapisikkardesler.com

  Sitenin başlığı, sitenin Konusu : Yapışık Kardeşler 30 Ocak 2015'te Sinemalarda | Yapisikkardesler.com

  Site ile ilgili Açıklamalar, Tanıtım Mesajı : Yapışık Kardeşler isimli sinema filmi, 30 Ocak 2015 tarihinde vizyona giriyor. Film hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere Yapisikkardesler.com adresi vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.

  Yapışık Kardeşler filminde İlker Ayrık ve Hakan Bulut birbirine yapışık olan iki kardeşi canlandırmaktadır. Filmde aynı zamanda İvana Sert, Erdal Tosun, Müjdat Gezen, Halil Sezai, Fırat Tanış, Ayberk Atilla, Suat Sungur ve Suzan Kardeş gibi çok özel oyuncular rol almıştır.

  Yapışık Kardeşler Sinema Filmi 30 Ocak 2015 tarihinde izleyicilerle buluşuyor. Filmi seyretmeden evvel, film hakkında medyada yazılan ve çizilen her şeyi http://www.yapisikkardesler.com/medyada-yapisiklar sayfasından inceleyebilirsiniz.

  Yapisikkardesler.com sitesinde; filmin hikayesi, filmde rol alan oyuncuların fotoğrafları, film hakkında çekilen fotoğraflar ve hazırlanan videolar, medyada Yapışık Kardeşler filmi üzerine çıkan haberler ve çok daha fazlası kendine yer bulmuştur.

  Pervasız Yapım filmi olan Yapışık Kardeşler, çok sayıda televizyon kanalında şimdiden konu edilmiştir. Bu konuda çekilen videoları https://www.youtube.com/user/pervasizyapim sayfasından seyredebilirsiniz.

  https://www.youtube.com/watch?v=-ndqjtkBemw

   Forum Saati Çarş. Ekim 16, 2019 3:31 am