YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Web Tasarım ve E-ticaret Çözümleri - Akwebtasarim.com

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2274
  Paylaşım Gücü: : 6858
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Web Tasarım ve E-ticaret Çözümleri - Akwebtasarim.com Empty Web Tasarım ve E-ticaret Çözümleri - Akwebtasarim.com

  Mesaj  nullsix Bir Ptsi Ocak 12, 2015 11:32 pm

  Web Site adı : Akwebtasarim.com

  Site ile ilgili Başlık, Sitenin Faaliyet Alanı, Konusu : Web Tasarım ve E-ticaret Çözümleri - Akwebtasarim.com

  Faaliyetlerin başlamış olduğu yıl : 2006

  Siteye binaen tanıtım mesajı : İnternet sitenizin profesyonel bir tasarıma sahip olmasını istiyorsanız, Akwebtasarim.com adresine bağlanarak, buradan web tasarım hizmetleri hakkında bilgiler toplayabilirsiniz.

  2006 yılından bu yana sektöründe faaliyetlerini başarıyla sürdüren Ak Web Tasarım firması, müşterilerine en uygun fiyatlarla kaliteli web tasarım hizmetleri sunmaktadır. Web tasarım hizmetlerinin yanı sıra çok çeşitli e-ticaret paketleri ve seo hizmetleri de yine firma tarafından verilmektedir.

  Arama motorlarında başarılı olmak, belirlemiş olduğunuz anahtar kelimelerde zirveye doğru ilerleyebilmek adına, siteniz için bir seo danışmanı bulmanız gerekmektedir. Ak Web Tasarım ile irtibat kuranlar, internet siteleri için kurumsal seo danışmanlığı hizmetleri alabilecektir. Buradan alacağınız seo danışmanlık hizmetleri sayesinde, hedef kelimelerinizde arzu ettiğiniz yerlere ulaşmanız mümkün olabilir.

  Ürünlerinizi internet ortamında satışa çıkarmak için bir e-ticaret sitesi sahibi olmanız elzemdir. Tabiki e-ticaret sitesi kurmakla iş bitmiyor. Sitenizin gelişmiş bir e-ticaret yazılımına ve kusursuz bir tasarıma sahip olması son derece büyük önem teşkil etmektedir. İşte bu doğrultuda, Akwebtasarim.com müşterileri birbirinden kaliteli e-ticaret çözümleri satın alabilecektir. E-ticaret siteniz hem kusursuz bir tasarıma hem de gelişmiş bir yazılıma sahip olacak, sitenize giren müşterilere güven sağlayabileceksiniz.

  E-ticaret sitelerinizin başarılı bir tasarıma sahip olmasının ardından, sitenizi google ve benzeri arama motorlarında üst sıralara çıkarmanız gerekmektedir. Başarılı seo çalışmaları ile birlikte, müşteri potansiyelinizi kat kat arttırmak mümkün olmaktadır. Seo hizmetleri için ayıracağınız bütçe sayesinde, tahmin edemeyeceğiniz miktarda müşteriye ulaşabilirsiniz.

  Site sahibi olmak isteyenlere son derece ekonomik ve bir o kadar da kullanışlı siteler hazırlanmaktadır. Akwebtasarim.com web site paketleri sayfasında, hazır web siteleri hakkında merak ettiklerinizi okuyabilirsiniz.

  Ak Web Tasarım firması tarafından sunulan başlıca hizmetler, aşağıdaki gibi sıranalabilir:

  Toplu E-Mail Gönderimi
  Kurumsal E-Posta Hizmeti
  Google Adwords
  Kurumsal Bakım Hizmeti
  Logo Tasarımı
  SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu Hizmetleri )
  Hazır Web Site Paketleri
  E-Ticaret Çözümleri
  Web tasarım

  Firma ile iletişim kurmak için, 0536 574 16 72 numaralı telefonu arayabilir veya sitedeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

   Forum Saati Ptsi Tem. 13, 2020 3:46 pm