BİLGİ FORMU


  Benten Oyunları Sitesi - Bentenoyunu.com.tr

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2128
  Paylaşım Gücü: : 6416
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Benten Oyunları Sitesi - Bentenoyunu.com.tr Empty Benten Oyunları Sitesi - Bentenoyunu.com.tr

  Mesaj  nullsix Bir Salı Şub. 10, 2015 8:27 pm

  Web Site İsmi : http://wwv.bentenoyunu.com.tr

  Site Başlığı : Benten Oyunları Sitesi - Bentenoyunu.com.tr

  Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Eylül 2012

  Site Tanıtımı : Benten meraklılarına müjdemiz var. Bentenoyunu.com.tr adı altında yayın hayatını sürdüren internet sitesi aracılığı ile, tüm benten oyunlarını keyifle oynama fırsatı bulabileceksiniz.

  Sitede yer alan bazı benten oyunlarının isimleri şu şekilde sıralanabilir: Basket Adam Ben 10, Ben 10 Bitki saldırısı, Ben 10 blok patlatma, ben10 boyama, Ben10 deniz canavarı, Ben 10 hava aracı, Ben 10 nesne bulma, Ben10 Karting. Tüm Benten Oyunları sitede sizleri beklemektedir.

  Benten Oyunları Sitesi - Bentenoyunu.com.tr Ben-10-deniz-canavari

  Benim site ziyaretçilerine özellikle önerebileceğim benten oyunu, Ben 10 deniz canavarı adlı oyundur. Bu oyunda benten, rehineleri kurtarmak adına çok zorlu bir görevi yapmak zorunda. Görev, denizin dibine dalmak ve rehinelerin içerisinde bulunduğu tekneyi takip edip yakalamak olacaktır. Zor fakat bir o kadar eğlenceli olan bu oyunu tüm benten hayranları mutlaka oynamalıdır.

  Benten Oyunları Sitesi - Bentenoyunu.com.tr Ben-10-karting

  Bentenoyunu.com.tr sitesinde benten mania oyunları ve benten puzzle oyunları da kendine yer bulmuştur. En yeni benten oyunları, bu adreste sizler için bir araya getiriliyor.

  Benten Oyunları Sitesi - Bentenoyunu.com.tr Ben-10-sokoban

  Arzu eden ziyaretçiler, sisteme kolayca kayıt yaptırarak, adlarını En iyi oyuncular listesine yazdırma şansı elde edebilir. Benten oyunlarında alacağınız yüksek puanlar doğrultusunda, siz de en iyi oyunculardan biri olabilirsiniz.

  Benten Oyunları Sitesi - Bentenoyunu.com.tr Ben-10-nesne-bulma

  Site içerisinde benten oyunları dışında beceri oyunları, avatar oyunları, çizgi film oyunları, mario oyunları, sue oyunları ve zombi oyunları gibi oyun türleri de bulunabilecektir.


   Forum Saati Cuma Ekim 18, 2019 12:43 am