YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Broşür dağıtım hizmetleri - Broşürdağıtım.com

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2274
  Paylaşım Gücü: : 6858
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Broşür dağıtım hizmetleri - Broşürdağıtım.com Empty Broşür dağıtım hizmetleri - Broşürdağıtım.com

  Mesaj  nullsix Bir Perş. Mart 12, 2015 5:21 pm

  Web Site İsmi : Broşürdağıtım.com

  Site Başlığı : Broşür dağıtım hizmetleri - Broşürdağıtım.com

  Slogan : Broşür Dağıtmıyoruz, Ulaştırıyoruz!

  Firma Telefon Numarası : 0212 567 80 84

  Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Kasım 2013

  Site Tanıtımı : Broşür dağıtım hizmeti arıyorsanız tam olarak doğru adrese geldiniz. Broşürdağıtım.com adı altında yayın hayatını sürdüren internet adresini ziyaret ederek, firma tarafından sunulan broşür dağıtım hizmetleri hakkında bilgi toplayabilirsiniz.

  Broşür dağıtımı işlemi tamamlandıktan sonra, müşterilere fotoğraflı rapor sunumu yapılmaktadır. Böylece dağıtımın nerelere ve nasıl yapıldığını en iyi şekilde görme fırsatı bulabileceksiniz.

  11 yılı aşkın süredir sektöründe faaliyetlerini başarıyla sürdüren firma; broşür dağıtım, el ilanı dağıtım , insert dağıtım hizmetleri vermektedir. Tüm bu broşür ve el ilanlarınız uygun hedef kitlesi belirlendikten sonra, uzman kuryeler tarafından ikişerli gruplar halinde dağıtılmaktadır.

  Dağıtım hizmetinin yanı sıra broşür baskı hizmeti de yine firma tarafından müşterilerine en uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

  Broşürlerin zımbalama, etiketleme ve harmanlama gibi işlemleri ücretsiz olarak yapılacaktır. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşmak, dağıtım ve baskı hizmetlerine binaen merak ettiğiniz tüm sualleri sormak adına 0212 567 80 84 numaralı telefonu arayabilir ya da sitedeki iletişim formunu doldurup gönderebilirsiniz.

   Forum Saati Ptsi Tem. 13, 2020 9:06 pm