YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Firmalardan Fiyat Teklifleri Alın - Müşterilere Teklif Verin | Oferteo.web.tr

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2267
  Paylaşım Gücü: : 6837
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Firmalardan Fiyat Teklifleri Alın - Müşterilere Teklif Verin | Oferteo.web.tr Empty Firmalardan Fiyat Teklifleri Alın - Müşterilere Teklif Verin | Oferteo.web.tr

  Mesaj  nullsix Bir Salı Nis. 28, 2015 9:15 am

  Web Sitenin Konusu - Alanı - Başlığı : Firmalardan Fiyat Teklifleri Alın - Müşterilere Teklif Verin | Oferteo.web.tr

  Web Site İsmi : Oferteo.web.tr

  Web Sitenin Kayıt Edildiği Ay ve Yıl : Ekim 2014

  Site ile alakalı Açıklama ve tanıtım mesajı : Herkese merhabalar. Bugün sizlere dünyanın her bölgesinden on binlerce firmanın bir araya geldiği www.oferteo.web.tr isimli internet adresini tanıtmak istiyorum. Oferteo.web.tr sitesi, Oferteo projesinin Türkiye ayağını temsil etmektedir.

  Firmalar; ürün ve hizmetlerini satmak için bu sisteme kayıt yaptırabilir. Siteye kayıt olmak, hiçbir ücret gerektirmemektedir. Üstelik ürün ya da hizmet arayan müşterilere teklifler iletmek için de yine para ödemek durumunda değilsiniz. Müşteri potansiyelini arttırmak isteyen, daha büyük çevrelere ulaşmayı arzu eden firmalar, mutlaka Oferteo.web.tr adresini kullanmalıdır.

  oferteo.web.tr sitesinin ana sayfasından da görebileceğiniz gibi, aklınıza gelebilecek her türlü sektörden firma burada buluşmaktadır. Yakıt sektöründen yapı hizmetlerine, taşımacılıktan finansal hizmetlere, matbaacılıktan temizlik sektörüne kadar türlü türlü sektörlerden firmalar sisteme kayıt yaptırmıştır.

  Sistem; ürün ve hizmet arayışında olan müşteriler ile ürün ve hizmetini satmak isteyen firmalar tarafından kullanılabilir. Siteye kayıt yaptıran müşteriler, aradıkları hizmetler için dakikalar içerisinde çok sayıda firmadan teklif alabilecektir. Siteye katılan firmalar ise, çok kısa sürede tahmin ettiklerinden de fazla müşteriye ulaşabilir.

   Forum Saati Paz Tem. 05, 2020 6:54 pm