YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Bir Erzurum Sitesi Aziziyeden

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2272
  Paylaşım Gücü: : 6852
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Bir Erzurum Sitesi Aziziyeden Empty Bir Erzurum Sitesi Aziziyeden

  Mesaj  nullsix Bir Paz Mayıs 03, 2015 11:53 am

  Bir Erzurum Sitesi Aziziyeden

  Aziziyeden.com bir Erzurum internet Haber Portalı olarak yaklaşık 6 yıl öncesinde kurulmuş olup, halen bu faaliyetlerine devam etmektedir. Yaptığımız çalışmalar neticesinde şu anda Erzurum siteleri içerisinde süratle gelişmekte olup, geçtiğimiz yıllar içerisinde Erzurum ve İlçeleri hakkında her türlü haber, fotoğraf, resim ve yazılarla katkı sağlanmıştır.

  Yaptığımız bu hizmet Erzurum ve Erzurum ilçelerinin kültür ve tanıtımlarına bir katkı sağlamışsa ne mutlu bizlere.
  Sitemizde oluşturduğumuz forum bölümü ile, hemşerilerimize bir köprü oluşturulmuş, burada yapılan paylaşımlar neticesi uzakta olan dadaşlara bir şekilde ulaşılmaya başlanılmıştır. Forum bölümümüzde her türlü paylaşım yapılmaktadır. Uzaktaki hemşerilerimiz bize sitemiz ve forum bölümümüzle ulaşabilirler.

  Sitemizde bulunan yazarlarımız bölümü içerisinde, Erzurum’un yetiştirmiş olduğu güzide yazarlarımız ve şairlerimizin Erzurum yazıları paylaşılmaktadır. Yazarlarımız ve şairlerimiz bu bölümde kendilerinin özgün makalelerini yayınlayarak, Erzurum Kültürüne ve tanıtımına büyük katkı sağlamaktadırlar.

  Erzurum haberleri bölümünde ise Erzurum ve ilçelerinden haberlere yer verilmekte olup, ayrıca Erzurum ilinde yayın yapan bir çok haber portalından resimli ve animasyonlu haberler yer almaktadır.

  Yine Erzurum esnafının tanıtımına yönelik bir bölüm de sitede mevcuttur.

  Ayrıca sitemizde günlük burç yorumları, rüya tabirleri, altın ve döviz günlük kurlarını görebileceğiniz bir bölüm mevcuttur. Sitemizde bulunan oyun bölümümüzde ise çocuklara yönelik oyunlar bulunmaktadır.

  Anket bölümünde ise, Erzurum'a yönelik anketler sürekli güncellenmektedir.

  Sitemiz yukarda anlatıldığı şekli ile yaklaşık beş yıldan beri siz sayın hemşerilerimize hizmet etmekte olup, yine elimizden geldiğince, gücümüzün yettiğince bu hizmetlerine devam edecektir.

  Tüm Erzurumlu hemşerilerimizi Aziziyeden.com adlı portalımıza ve paylaşıma bekliyoruz.

  Bir Erzurum Sitesi Aziziyeden PoLaT_7209894061

   Forum Saati Perş. Tem. 09, 2020 7:25 pm