YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Özel Sevgi Akademi Güzellik Uzmanlığı Kursu | Akademisevgi.com

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2267
  Paylaşım Gücü: : 6837
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Özel Sevgi Akademi Güzellik Uzmanlığı Kursu | Akademisevgi.com Empty Özel Sevgi Akademi Güzellik Uzmanlığı Kursu | Akademisevgi.com

  Mesaj  nullsix Bir Paz Mayıs 17, 2015 1:31 pm

  Site İsmi : Akademisevgi.com

  Özel Sevgi Akademi Güzellik Uzmanlığı Kursu | Akademisevgi.com Sevgiakademi_logo

  Merkezin adı : ÖZEL SEVGİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ

  Site Başlığı : Özel Sevgi Akademi Güzellik Uzmanlığı Kursu | Akademisevgi.com

  Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Eylül 2014

  Site Tanıtımı : Özel Sevgi Sürekli Eğitim Merkezi, 2011 yılından bu yana güzellik ve masaj alanında uzman elemanlar yetiştirmektedir. Merkez bünyesinde; estetisyenlik kursu , güzellik uzmanlığı kursu, kalıcı makyaj kursu , protez tırnak kursu, spa yöneticiliği kursu ve manikür - pedikür kursları mevcuttur.

  Sevgi akademi eğitim merkezi, faaliyetlerini İzmir'de sürdürüyor. Merkez ile irtibat sağlamak adına, akademisevgi.com sitesi içerisinde yer alan iletişim formunu doldurabilir veya 0232 483 83 54 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Özel Sevgi Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde bulunan güzellik uzmanlığı kursu ve profesyonel makyaj kursu gibi kurslar hakkında merak ettiğiniz her türlü bilgiye yine akademisevgi.com adresi vasıtasıyla ulaşabileceksiniz. Sitenin Eğitimlerimiz adlı kategorisinde, her bir kurs için özel kategori hazırlanmıştır. Kurslar ile ilgili olarak aklınıza takılan tüm suallere, siteden cevap alabilirsiniz.

  İzmir'in kalbinde yer alan Özel Sevgi meslek edindirme kursu Milli Eğitim Bakanlığına bağlıdır. Çok sayıda sektöre uzman elemanlar yetiştiren kursa kayıt yaptırmak için siz de akademisevgi.com adresine bağlanabilir ve buradan yetkili kişilerle iletişim sağlayabilirsiniz.

  Adres: Fuar 9 Eylül Meydanı, Meydan İş Hanı No:13/801 Konak - İZMİR
  Telefon Numarası: 0232 483 83 54
  Web: http://www.akademisevgi.com

   Forum Saati Cuma Tem. 03, 2020 1:58 pm