YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Giyinme odası Tasarımları

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2272
  Paylaşım Gücü: : 6852
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Giyinme odası Tasarımları Empty Giyinme odası Tasarımları

  Mesaj  nullsix Bir Çarş. Mayıs 27, 2015 10:10 am

  Giyinme odası Tasarımları

  İnternet Sitesinin adı: Mdgiyinmeodasi.com

  Giyinme odası modern evlerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Günümüze kadar evlerimiz içerisinde tüm yaşamlarında parça parça olarak kısımlar giysi ve diğer kumaşlar için ayrılmıştı. Bu alanlar kişilerin yaşam alanları içerisinde önemli yerlere sahipti ve bu bağlamda kısıtlayıcı bir durum söz konusuydu.

  Sizleri bu durumdan kurtarmak için giyinme odası sistemleri tasarlanmıştır. Evin bir bölümünün sadece giysi ve türev kumaşlarının depolanması ve kontrolü için ayrılmış olan bu alan sizlere, evin size ait kısımlarında büyük bir kısıtlamadan kurtaracaktır ve tam hakimiyet sağlayacaktır.

  Evinizin genel tasarımının dışında son derece itici ve absürd olarak nitelendirilebilecek bir tasarımla karşımıza çıkacak tasarımların aksine moorray desing sizlere genel tasarımın dışına çıkmayan, kullanışlı ve kaliteli malzemeden giyinme odası modelleri sunmaktadır. Bir kataloğa bağlı kalıp, zor seçim vermek yerine üretici vasfı ile moorray desing sizler için tasarım seçim işini hayal gücünüze bırakmıştır ve keşiften, teslime uzman ekibi ile sizleri fikir olarak desteklemektedir.

   Forum Saati C.tesi Tem. 11, 2020 5:52 am