YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Ataşehir Diş Kliniği

  avatar
  lori1
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 321
  Paylaşım Gücü: : 965
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 21/06/15

  Ataşehir Diş Kliniği Empty Ataşehir Diş Kliniği

  Mesaj  lori1 Bir Salı Tem. 28, 2015 6:27 pm

  Ataşehir Diş Kliniği

  Ataşehir diş kliniğimiz Ataşehir diş hekimi Dr. Dt. Tolga GÜLÇİÇEK, ağız diş çene hastalıkları ve cerrahisi uzmanı, liderliğinde 2007 Kasım ayından bu yana hastalarına başarılı bir şekilde diş tedavileri hizmetleri vermektedir. Ataşehir diş kliniği miz son teknoloji sağlık ekipmanları ile donatılmıştır. Personelimiz diş estetiği, implant diş tedavisi, porselen diş, protez diş, kanal tedavisi ve daha birçok konuda başarılı bir şekilde hastalarının problemlerine etkin ve hızlı çözümler üretmektedir.

  Ataşehir diş polikliniğimiz ağız ve diş sağlığınız ile ilgili her türlü tedavi sürecine uygun bir şekilde dizayn edilmiş olup güler yüzlü hizmet anlayışı ile sizi evinizde gibi hissettirecek. Diş tedavisi öncesinde sizi istediğiniz sonuçlara en kısa ve en zahmetsiz bir şekilde ulaştıracak tedavi süreçleri dikkatli bir şekilde planlanmaktadır. Aynı zamanda bütçenizi de düşünerek uygun maliyetli diş tedavisi çözümlerimizi sizin adınıza itina ile planlamaktayız. Diş sağlığınız Ataşehir diş kliniğimizde uzman ellerde.

  Sağlıklı bir yaşam için dişlerimizin bakımı oldukça önemlidir. Çürük dişler sağlık açısından risk teşkil ettikleri gibi estetik bir görüntü kirliliği de yaratmaktadırlar. Sadece çürük dişler değil. Aynı zamanda çene eklemi bozuklukları ve diş eksikliği gibi problemler de Ataşehir diş kliniğimizdeki tedavi süreçlerinde çözüme ulaştırılmaktadır. Eksik dişleriniz için implant diş tedavisi etkili bir çözüm olacaktır. Artık implant box tekniği sayesinde çene eklemindeki kemik yetersizlikleri dahi implant uygulamalarına mani olmuyor. Ataşehir diş kliniğimizde bu sorununuza da etkin çözümler üretiyoruz. İmplant dişlerinizin bakımını da iyi yaptığınız takdirde bu dişlerinizi çok uzun yıllar boyunca sağlıklı bir şekilde ve rahatça kullanabiliyorsunuz.

  Kaynak: http://www.istanbulimplantoloji.com

  istanbulimplantoloji.com

   Forum Saati Paz Tem. 12, 2020 9:14 pm